Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui buli
Ioana, ...cu telefonul :)camera e descarcata si uit mereu s-o incarc evident ca voi regreta [:D]
align="right" id="quote2">[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]sunt f frumoase! multumesc tare multtre' sa incercati sa ma intelegeti, dorul de casa...Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ilfov/Bucuresti tot aia e; am facut si eu naveta intre cele doua si acum sunt ca si unul ptr mine;

 

Zi/noapte/aparat/telefon merge, uite ce poze faine am "primit" de la Iasi (si noapte si telefon)

 

[flo]

 

Duminica am iesit in parc la patinoar; aici sunt in f multe parcuri amenajate patinoare naturale; curata o portiune, toarna seara apa si dimineata iaca patinoarul;

Pana acum nu am iesit ca era f f frig insa acum am facut si sanius si patinoar in aceeasi zi si a fost super!

M-am urcat si eu pe patine dupa vreo douajdeani si surpriza!!! Mai stiu! Am facut si o mini pirueta [:I] si nu am cazut!

 

Insa ce e mai fain e ca Sabina a cerut cu insistenta patine si....upiii.

I-am luat si o bara ajutatoare insa nu vrea sa o foloseasca deloc, ea vrea....stick-ul ei si pucul de hockey...

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit iar de la gheata dar a fost friggggg...

 

eu la concursuri cu poze nu mai particip de cand au aparut sub diferite semnaturi variante ale "votati-ne aici"; imi suna a campanie electorala [8D]

 

m-am amuzat ca a aparut concursul asta taman cand cer io poze cu iarna din Bucuresti [:D]

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...