Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

Ei hai acum, nu va imaginati ca sunt atleta pamantului, abia ma tarai in 80 de minute (normal e cam la 55 [:D]). Dar macar incerc sa fac ceva.

 

Ioana, sper sa fie bine si sa imi iasa treaba, deja merge bine si sunt incantata. La 1 aprilie incep efectiv dincolo, dar deja am treaba. Avem si 2 angajate, am semnat si contracte cu furnizori, sper sa fie bine. Pentru una din chestiuni chiar m-ar ajuta putin ajutor la promovare, o sa iti mai povestesc eu cand punem treaba pe roate.

 

Monica, sigur au apa calda acolo ca i-am dus eu anul trecut. Alex intra si in apa gheata, dar Andrei tot asa galagios este, si am ales un loc sa se simta el comfortabil. Au program pana la 8 seara din cate stiu, depinde cum sunt grupele insa. Poti avea insa si antrenor privat. Acum inca mai gasesti locuri cred, insa de prin mai e deja nebunie si raman libere numai orele de la pranz.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu sunt la birou, am mult de munca in perioada asta. In rest , suntem bine, sanatosi, Albert cu scoala si cu joaca si am inceput sa mi pierd rabdarea cu el, ca este foarte necooperant. Dimneata trag de el sa nu intarziem si lui nu-i pasa. Trebuie sa-i spun de 5 ori sa faca un lucru si de multe ori tb sa ridic tonul ca sa se miste. Asa ca ieri am avut o dicutie foarte serioasa cu el despre problema asta si am zis ca de azi nu mai tip, nu i mai zis de 5 ori. Ii spun o data frumos : daca nu vine la masa cand il chemn nu mananca ( bine, asta nu ar fi un necaz pentru el, din contra) ,daca nu se imbraca merge in pijamale la scoala, daca nu se spala merge nespalat si asa mai departe.Nu putem sa ne comportam ca in razboi . Si ca pedeapsa nu mai vede computer, desene si alte accesorii informatice dupa care e disperat. Oricum i-am limitat computerul la maxim 15 minute . Oricum treaba asta cu sa-i spun o data si gata tine si nu prea tine, ca la unele lucruri chiar nu pot sa-l las fara sa faca acel lucru si atunci tot tb sa l motivez cumva sa se miste odata. Trage f mult de timp pana se apuca sa faca ceva si ma refer la teme , la problemele lui, ca nu-l pun sa faca cine stie ce. In fine, trebuie sa lucram mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cochetele,intru sa va arat niste minunatii...

Prima minunatie este magazinul virtual al lui Albastrel, ce s-a hotarat sa isi vanda o parte din lucruri pentru a strange banuti pentru cei mai putin norocosi decat el.Intrati si va minunati:

http://magazinulluiandi.blogspot.com/

 

iar a doua recomandare pe care v-o fac se refera la niste poezii minunate,de dragoste ce abia asteapta sa fie citite.Volumul se numeste "Mic tratat de colorare a noptii" iar o parte din poezii le puteti citi aici: http://pseudologiaphantastyca.blogspot.com/

Pretul unui volum este de 25 de lei la care se adauga taxele postale (pentru cele care nu sunt din Bucuresti) iar comenzile le puteti da la vanzari_arcultro@yahoo.com

 

Multumim si va dorim o zi plina de soare

[pup]

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

 

Adlemiid="red"> si [pk]Andrei

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v am regasit. M am intors din Cipru, si ca sa fiu in ton cu Anca, life is like a box of chocolates. Adica am terminat cei 10 km cu timp muuult mai bun decat am reusit vreodata. Asta nu inseamna ca nu am fost a 256a din 314. [:D] dar greu rau nenica!

 

In rest sunt extrem de agitata. Pe ultima suta de metri ma birou lucrurile se precipita. Pe langa predarea proiectelor in curs, incerc sa si finalizez unele si inca am probleme cu un control in derulare. in plus nu am avut stare si m am apucat dincolo de una alta, asa ca acum fac ping pong intre treburi. Daca mai pui si treburile cu copiii, am nevoie de minim 2 clone.

 

In rest totul e ok. Sper sa ma linistesc curand. Piticii sunt bine, cu ale lor. Asteptam cu totii plecarea in Tailanda. Si vacanta in sine, Alex pare cam obosita.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, cum e Sicilia?

 

Monica, nu cred ca e vreunul mai zelos la treburile astea. La noi e o imbunatatire semnificativa in ultima vreme, dar pana de curand era si povestea noastra. De tras tot trag de ea sa se trezeasca si sa se spele pe dinti, dar reactioneaza mai bine, insa se imbraca absolut singura dimineata. Vinerea cand e casual o las sa isi aleaga si hainele.

 

Imelda, felicitari pentru initiativa. Toata admiratia pentru inima ta mare. Iar poeziile...superbe. Demult nu am mai citit ceva asa...clasic. Eu nu prea gust stilul de acum, insa acestea sunt minunate.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...