Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

Pfii, cine a aparut!

Bun revenit si drumuri bune pe unde pleci! [flo]

Cu tine nu stiu dar cu Vivi siguuuuur o sa faca ceva plimbari.

 

Imelda, da, e scumpa rau la vedere. Dar o face pentru scopuri nobile [asia]

 

Peste vreo doi ani poate pot si eu sa zic un prezent la o intalnire [:)]

 

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adinaid="size3">id="limegreen">: nu stiu [:)]

 

chiar n-am mai fost demult si am o lista luuuuunga de intalniri de bifat :)

 

Roxana, in Sicilia e foarte frumos, eu am vizitat numai coltul din dreapta sus, si Etna. recomand Taormina, cu maxima caldura [:)]

si altele, dar asta mi-a placut rau de tot.

 

si da, si eu vreau sa zici de noul proiect.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui A_Iulia
Vreau si puzzle -ul cu harta lumii. [:)]Deci toate 3.PS: daca e nevoie sa finalizam tranzactia mai rapid te rog sa-mi spui, mama iese cu Vivi cu rolele mereu in zona, asa ca putem aranja prin ea sa primesti banii, daca vrei sa-i folosesti pana de Pasti.id="size1">
align="right" id="quote2">Adinaid="red">,multumim frumos.Ti le-am rezervat.Nu e nevoie sa ne vedem inainte de Paste din pct de vedere al banilor,de data asta am pregatit din timp cadourile pentru copiii din spital.Am rezervat produsele pe site pentru voi,si ne vedem cand esti tu libera,caci vrem sa ne vedem in formula completa.Inca o data [pup]
[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]
Adlemiid="red"> si [pk]Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui firutza
Buna!va mai amintiti de noi?Noi ,da!Va uram primavara frumoaaaasa!fara vant si cu ploi putine,aromatizante!Dalia
align="right" id="quote2">Bun revenit Dalia!Sigur ca ne amintim de voi!Dar zi-ne cate ceva de actualitate [flo]Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui arturicii
[

Imelda, da, e scumpa rau la vedere. Dar o face pentru scopuri nobile [asia]


Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


align="right" id="quote2">

Lasa draga mea,ca vine acum vacanta si o sa am timp sa stam la povesti ca in tinerete,ca in zilele bune...Si oricum stii ca sunt mereu aici pentru tine,ori de cate ori vrei.Doar sa te gandesti la mine.
[flo][pup]

Si acum nu stiu ce fapte fac,dar eu incerc cu siguranta sa fie numai fapte frumoase si bune si sa fiu un exemplu bun de urmat pentru copilul meu.[asia]

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]



Adlemiid="red"> si [pk]Andrei


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi a fost ultima zi. Desi abia asteptam sa se termine, am simtit dintr o data un gol in stomac si o parere de rau pentru oamenii pe care ii las in urma...unii dintre ei.

 

Daca nu ar fi un forum public as povesti mai mult, dar am avut surpriza in repetate randuri sa constat ca lumea este mica, asa ca ma abtin. Adina, promit ca ma linistesc si te sun. Ies si la cafele cu voi. Chiar si peste 2 ani. [nani]

 

V as mai povesti despre noi, despre scoala, dar sunt oarecum bulversata dupa ziua de azi. Dar va imbratisez si va doresc weekend frumos. Poate se mobilizeaza Adina si ne povesteste ea de prin perindarile ei.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Anca, stai linistita, nu ai ratat nimic! In fiecare zi e ziua ei [:)]

 

Ce faceti?

Noi cu scoala si inotul, asteptam vremea faina sa stam pe afara.

 

A, voi sunteti in vacanta!

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...