Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani, Albert! Sa fii sanatos si norocos, sa ai parte numai de bucurii si lucruri minunate. Monica, cum a fost petrecerea? [:D] Tot saptamana trecuta au implinit 8 ani Eduard si Robert, carora le uram la multi ani! Eu sunt in pragul caderii nervoase la birou, nu apuc sa fac mai nimic. Adica nimic in plan personal, nici indatoririle de mama. Dar am reusit sa plecam in weekend la munte la Bran. Dar schiorii aveau program, asa ca ne-am batut si am dat din coate sa ne facem loc prin Poiana. Greu, greu. Dar zapada superba. A fost tare frumos si m-a remontat, fie si partial. Alex e tot incantata de scoala, a facut 100 de puncte si la barajul smart (la mate), asa ca va merge in februarie la Canguras. Stiu ca va fi greu, dar sper sa nu o descurajeze. In rest a avut un coleg favorit in vizita [:D], a facut boroboate, a schiat de vis, si urmeaza sa participe sambata alaturi de tati la Olimpiadele scolii, un sir de probe sportive pe echipe. Caut disperata tricouri galben uni, macar pentru ea si pentru tati. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani draga ALBERT ! Sanatate, fericire si sa ramai mereu cel mai mare si mai tare [pup] Ioana & [url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/titluri"]Biblioteca Romaneasca din Canada[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim pentru urari !! Petrecerea a fost faina, Roxana ! A iesit f bine. Am deschis un subiect la "parintii intreaba" despre amigdalite repetate . Ma omoara gatul lui Albert, saracu copil, in rest nu se imbolnaveste de nimic , dar amigdalele astea ii cam dau de furca. Si nu stiu ce sa i fac sa l scap de imflamatiile astea repetate fara motiv.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi suntem blocati acasa. Ne am trezit mai devreme decat de obicei ca stiam ca se circula greu, am plecat si ne am intors de la iesirea din cartier ca era zapada de 1 metru pe drum, asa ca azi stam acasa. Dupa cat vad pe geam inca nu se circula , si e deja tarziu pentru a mai pleca la scoala acum, dat fiind ca scoala e tocmai in centru. Aseara am facut 2 ore de la scoala pana la mine si batea un viscol prin zona asta ca in Siberia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lume, lume, azi e mare sarbatoare, caci Arturicii implinesc 8 ani!

 

Haideti sa bem si sa chefuim, ca e eveniment pe cinste. Ioana, sa va traiasca baietii frumosi, destepti si sportivi, sa fie sanatosi si voiosi, sa aiba numai bucurii si noroc!

 

La multi ani Arturici![flo]

 

Ps Tare mi as fi dorit sa te felicit personal, daca ai chef de mine da un pm cu o varianta de contact.[pup]

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda141
Multumim pentru urari !! Petrecerea a fost faina, Roxana ! A iesit f bine.Am deschis un subiect la "parintii intreaba" despre amigdalite repetate . Ma omoara gatul lui Albert, saracu copil, in rest nu se imbolnaveste de nimic , dar amigdalele astea ii cam dau de furca. Si nu stiu ce sa i fac sa l scap de imflamatiile astea repetate fara motiv.
align="right" id="quote2">Nu prea stiu ce sa zic de amigdalita, noi nu prea am avut probleme.Dar cu petrecerea, eu una asteptam detalii. Cum a fost acasa, cati au fost, daca i a placut lui Albert. Pana acum nu prea am apucat sa te trag de limba ca sunt in criza de timp mereu. Dar am prins momentul azi. [:D]Noi am avut azi Olimpiadele distractiei, diverse probe si meciuri la care au particpat tati si Alex. Eu doar suportul l am asigurat. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oho, ce de restante avem!!!

Asa ca...

LA MULTI ANI pentru 2012!!!

LA MULTI ANI pentru Matei!!!

LA MULTI ANI pentru toti Ionii (Yann-ii) si Ioanele!!!

LA MULTI ANI pentru Ancuta!!!

LA MULTI ANI pentru Robert!!!

LA MULTI ANI pentru Albert!!!

LA MULTI ANI pentru Arturici!!!

 

... pentru toti multe ganduri bune si o calda imbratisare!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...