Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumim de urari [pup] [flo] Ce mai party am avut [pk]. Am pus poze si "desfasuratorul" pe site la cei mici; daca nu il mai aveti (site-ul/parola) spuneti aici si va dau un PM. Ioana & [url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/titluri"]Biblioteca Romaneasca din Canada[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Robert, Felicitari Matei!

Ce baieti studiosi [pup]

 

Ieri l-am tinut acasa pe Y ca a tot tusit in ultima vreme si am mers la dr insa nu ne-a dat nici un medicam, a zis ca daca nu trece in 3 zile sa revenim. [:)]

 

De azi la scoala iar amandoi.

 

Spor la scoala si la pregatirile de party celor ce urmeaza sa aniverseze!

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q]scuze pentru ratare... La multi ani,Albert,Robert,Yann si Philip! sa cresteti mari, sanatosi si cu multe realizari scolare![s] noi suntem bine deocamdata...cu sanatatea.Eu un pic ,,mucioasa''...dar am o rinita cronica care se ,,zburleste'' la vreme rece. Bianca are o noua pasiune: origami. Pana acum ne-a disperat cu decupajele si desenele..Acum zilnic isi ,,mestereste''' diverse figurini luate de pe net, tip origami. Invatatoarea a hotarat s-o inscrie la concursul interjudetean ,,Origami-Mirajul hartiei'' organizat de Liceul teoretic ,,Miron Costin'' din Iasi in jur de 15 februarie...sa vedem ce rezultate obtine! Pana atunci persevereaza...Deja face figurine din ce in ce mai sofisticate...cand o sa am timp o sa le pozez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Biancai cea indemanatica si matematicienilor Robert si Matei! Cu intarziere, la multi ani Robert, sa fii sanatos si norocos! Ioana, eu astept PM, chiar vreau sa va vad. [pup] La noi nimic special, decat ca domnisoara a cam racit si ieri a stat acasa. Azi am trimis o, insa nu e in apele ei si cred ca o sa ma cheme sa o iau. Doctorul a zis ca nu are nimic special, insa se vede ca nu e in forma prea buna. Cred ca de la sportul de sambata i se trage. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor!

Ioana v-am admirat! [flo]

Matei felicitari pentru 85 de puncte. E foarte bine.

Sper sa-l tina pe Robert interesul pentru mate. Acum e foarte incantat ca va putea participa la etapa finala.

Bianca spor la origami! Si Robert face la palatul copiilor.

Sanatate bolnaviorilor!

 

Poze

 

[mamica] Ramona si [copil] Iris+[ispita] Larisa + [roker] Robert

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor celor nascuti in aceasta perioada si multumim ai noi pentru urari !!

 

Roxana,vroiai sa stii de petrecere. Pai au fost 7 copii cu parintii lor, dupa cum am spus la noi acasa. Am comandat pizza in principal , insa am avut si chiftelute de pui, snitel de pui si piure .In rest alune, raontaieli , suc si tort !

Copiii s au distrat de minune , abia s a u despartit, nu s au certat deloc, parintii de asemenea s au simtit bine. Per total a fost reusita .

 

Albert , mai nou, a facut o pasiune pentru China si acum invata limba chineza.[:D] Vrea sa mergem in China,vrea sa invete sa se lupte ca aia, e pasionat de tot ce se intampla acolo. Nu stiu de unde pasiunea asta, cred ca de la un film cu desene, daca nu ma insel Kung fu panda sau Mulan ( nu stiu exact ca eu nu le am urmarit )

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...