Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Poznasi de ian.-feb.2004 la scoala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica, sigur a iesit bine. Cum s au jucat cei 7? Fara accidente? Fara certuri?

 

Super tare Albert cu pasiunea pentru China, bravo lui. Cred ca e varsta la care se deschid pentru lume. In cate concedii am carat o pe Alex, nimic nu prezenta interes decat distractia. Insa vizita la Roma din toamna a impresionat o, inca vorbeste de Colloseum si poate povesti czte ceva despre romani.

 

Noi le zm pregatit o vacanta exotica in aprilie: Tailanda. Povestea e lunga, dar a fost o oportunitate si cred ca va fi o experienta tare pentru ei. Eu am fost fascinata de Asia, vreau sa vad ce simte Alex.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buli
Rox, nu infiezi?[:)]
[:-)))] Ioana & [url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"]Arturicii[/url][url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"]'S[/url]__________________________________________[url="http://bibliotecaromaneasca.org/titluri"]Biblioteca Romaneasca din Canada[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul este ca nu va fi usor. 11 ore de zbor si escala. Plus caldura si umiditatea. Plus excursii. Cu 2 copii mici...Dar ne doream mult sa revenim acolo, in aprilie e vacanta, iar la ei extrasezon cu super preturi. Avionul e cam daramator, dar am luat oferta early booking. Programul e facut mai pentru ei, vizitam doar un templu si parcurile de animale. Si stam 3 zile la mare in singura locatie gasita pe langa Bangkok destinata familiilor. In insule nu mergem, e perioada musonica, si putem avea oricum ghinion sa avem ploi crunte. Dar eu contez pe norocul nostru. Am experimentat periozda asta si in Maldive si a plouat 2 zile din 7. Cred ca e ok. [:D]

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu daca am zis cat ma apuca nostalgia cand vad pozele cu Arturicii mari. Imi amintesc iesirile noastre in parc, cu tot cu Imelda si Adina. Mi o amintesc pe Ioana cum hranea baietii din borcanele cu ambele maini. Si acum iata ce sportivi sunt. Nu stiu cum a zburat timpul...

 

Tare dulce si frumusica e si Sabina, cred ca e greu cu ea mica, dar asa drag imi e de piticii misunatori care abia descopera lumea. Mi au placut pozele cu zapada.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ehehei, intalnirile alea-s amintiri acusi; pe cand le-om relua o sa le facem singure ca pruncii n-o sa mai vrea sa "iasa" cu noi; o sa iasa ei separat si noi ne-om face griji si ganduri ce or face...

 

Ce super excursie ati planificat Roxana, noi asteptam poze [:)]

 

Cat despre site-ul celor mici, multumim de vizita [flo]; incerc sa il tin cat mai "la zi" pentru ca pana la urma imi pare cel mai facil si de durata loc de tinut amintirile; si daca vor cauta vreodata sa vada cum erau cand erau mici sa aiba ce gasi.

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...