Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (744)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bob ai mare dreptate [pup] eu mai am cateva cumparaturi de facut dar cum nu sunt dinaia ca banii mai astept putin poate poate imi da si mie vreo prima ceva. Moni eu cred ca o iau pe aratura cu asteptatul asta, stiu ca imi fac rau singura, dar nu stiu cum sa ma controlez [bang], tu cum mai esti? Flavia ai facut stimulare? eu zic ca e o productie foarte buna. In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pk][pk][pk] capitol nou!!!!cine vine prima cu vestea cea mare, GINA ? ma [ruga][ruga][ruga] sa fie un capitol plin de II kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ca_Mila
Buna seara fetele, va [pup][pup][pup] pe toate. Pentru fetele care se ocupa de pagina nostra de forum am vrut sa va spun ca am DPN 31.07.2012. Doamne ajuta-ne sa ajungem pana acolo! Va doresc o seara minunata [flo][pup] [gravired] 7s
Am receptionat mesajul tau Ca_Mila, si am introdus DNP[;)]. AnneMarie, tu? Cand ai DNP? Va doresc sarcina la termen si multa sanatate[pup][pup][pup]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. ce faceti voi? Luciana te inteleg si iti respect decizia, atunci cand o sa consideri tu si vrei sa intri ne gasesti aici. Ce am mai citit? Nu mai stiu ca sunt nebuna de cap am avut o zi foarte urata iar, mi s-a stricat masina si inca cateva ghinioane, sper sa nu fie toata saptamana asa. Va pupic pe toate[pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...