Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 151


Recommended Posts

Buna seara, Dana multi ani fericiti alaturi de baietii tai. Raluci m-am mobilizat.Incarc acum pozele de luna asta si sper ca maine si pe cele de la 2 ani. la noi la firma maine e petrecere.sefii pleaca in concediu asa ca serbam maine Craciunul cu ei. Eu voi lucra de pe 27 pana pe 30 inclusiv catre 3 ore pe zi dar ma vor plati 4 zile intregi. Asta pentru ca ai nostri clienti nu au acceptat concediul de o saptamana si vor livrari. Fetele mele dragi,mamici de 2 baieti ma tentati sa mai fac un strumf si vreau tot baiat.Vom vedea ce zice Mosul. Geo e un dulce si un cuminte.Azi am fost la cumparaturi si la vazut pe Tigrila.Imi tot cerea sa il iau si i l-am luat .Era redus de la 89 la 32 ron in Carrefour (are 43 de cm). Toatsa seara s-a jucat cu el. I-am luat si o mica Kitty ca o tot vcerea pe mau-mau. De sambata incepem pregatirile de Craciun. vreau un aparat de spalat cu aburi.E bun?Are careva?de care? Vreau sa spele gresie,faianta,cada,geamurile si sa ma scape de grasime.Oare se poate? [mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
vreau un aparat de spalat cu aburi.E bun?Are careva?de care?
Vreau sa spele gresie,faianta,cada,geamurile si sa ma scape de grasime.Oare se poate?[/i][/blue]
align="right" id="quote2">

Am eu, sunt mega incantata de el, insa are si dezavantaje, de exemplu nu l-am putut folosi toata vara ca iti face sauna. Insa, curata foarte bine, fara chimicale, il folosesc la haine, geamuri, gresie, faianta, cuptor, aragaz si mobila si la dezinfectat plusuri si alte minuni.


Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa ma apuc de studiat din urma, vreau sa-ti spun Tina, ca arati tare bine! [olala] Parca esti sora mai mare a lui Geo. [olala] [pk] Asa ca, spor la bebe 2, mamica tinerica ce esti. [pup]

 

Edit: apropo de bebe 2, RamoX, nu a venit inca Moshu' la tine? [bibe] Sa fii cumintica si sigur apare el. [8D] [aho]

 

gabitza, nu mai tin minte daca ti-am spus: mi se pare ca, contrar teoriilor (baietii seamana cu mamele, fetele cu tatii), Eva iti seamana foarte mult, iar Dragos lui tati. Super frumosi copii ai! [olala]

 

 

shtephy, vazut poze si cu strumfii tai scumpi. Cea mai tare e cea in care se chinuie si Iustin sa se strambe ca si cei mari. [:D][pk]

 

 

 


Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si micuta Doraid="purple"> pisicuta [bibe]

id="Verdana">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui grigore_tinavreau un aparat de spalat cu aburi.E bun?Are careva?de care?Vreau sa spele gresie,faianta,cada,geamurile si sa ma scape de grasime.Oare se poate?[/i][/blue]
align="right" id="quote2">Am eu, sunt mega incantata de el, insa are si dezavantaje, de exemplu nu l-am putut folosi toata vara ca iti face sauna. Insa, curata foarte bine, fara chimicale, il folosesc la haine, geamuri, gresie, faianta, cuptor, aragaz si mobila si la dezinfectat plusuri si alte minuni.
align="right" id="quote2">detaliaza, te rog, si marca si un pret..asa mura in gura ca nu se stie niciodata cand il trec si eu pe lista de cumparaturi[:)][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Licu lasa bre poza cu "atele" ca poate iti aduce mosul si o sa ai ce croseta [:D] cum sta Amalia cu vorbitul? ai mai zis si am omis eu? Sabina are de invatat o poezie pt serbare dar ea nu zice decat 1 max 2 silabe din cateva cuvinte, cum sa invete pe de rost o poezie daca nici macar nu leaga doua cuvinte intre ele? [alcool]

 

Stephy pupa motanelul ala mic, asteptam poze de la serbare [olala], Stefita sigur are ea o perioada mai ciudata, o sa-si revina, e un copil tare bun...hugs and kissez [pup]

 

Ionela zi-ne si noua ce face jucaria aia cu CD-uri a lui Geo [:D], sunteti tare frumosi [flo]

 

Ramonik hai ca o sa fie bine, ce-a fost a fost, nu are rost sa te gandesti "daca..." pt ca mai rau iti faci...asta e, mergi inainte, o sa-ti gasesti altceva, sau pui repede de bebe2 si intri in somaj ca sa nu pierzi indemnizatia si gata [:)] [pup]

 

Monis daca imi zice "Fundatia Mereu Aproape impreuna cu Orange iti multumeste pentru ajutorul in campania Vreau sa Ajut" e ok? s-au dus banii pt Bibi? [pup]

 

acu' sa ma plang, minunata de fii'mea nu vrea sa faca la olita, nu vrea si pace, la cresa face doar la olita, nu sta cu pampers pe ea si nu am gasit-o niciodata uda, acasa nu vrea...i-am cumparat 2 olite...nu si nu...face pipi pe ea cu olita langa picioare [alcool]

 

a avut o perioada cand spunea ca face si o intrebam: vrei pampers? si ea zicea "da", ii puneam, facea si si-l scotea singura...acum nici asa nu mai vrea

 

ce sa fac? cu reductor nu vrea, cu pampers nu vrea, la olita nu...si face mereu pe ea...cum sa procedez? help me!

 

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Ancutzule [pup][pup][pup] ptr.pozemami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">[:D] sunt puse din vara, doar ca m-am gandit eu asa sa te taguiesc acum ...imi era dor de voi [:)][pup]
[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...