Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 151


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
ultimul racnet in feshanMonis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[pk] [:D]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">in sfarsit.... de cand il asteptam.....mami [cit] de gemenasi [tren] tot noi,mai noi :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]
Citat:
citat din mesajul lui gabitza35
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
ultimul racnet in feshanMonis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[pk] [:D]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">in sfarsit.... de cand il asteptam.....mami [cit] de gemenasi [tren] tot noi,mai noi :)
align="right" id="quote2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata [cafea][cafea][cafea][cafea]

 

noi am fost la Medlife la recoltare de exudat, unde aia ramasesera aproape fara eprubete ca toata gradinita s-a bulucit la analize [alcool]. in 4 ore avem rezultatele, desi Iulian a baut lapte dimineata inainte de analiza [alcool][alcool]

 

am si eu nevoie de ajutorul vostru, pls: fetele care ati avut inainte de sarcina ovare polichistice, stiti vreun subiect despre asta aici pe DC? Multumesc! [flo][flo][flo]

 

 

 

Si multumiri multe celor care au contribuit la campania lui Bibi [flo]

 

Tina am uitat sa-ti raspund aseara, Iulian are broscuta cu 3 lumini simple, fara muzica si fara nimic, are destule jucarii cantarete [alcool], asa ca pe asta am luat-o simpla sa se concentreze la stelute si constelatii [:)]. Am dat 130 de lei pe ea.

 

Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da? [pup]

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si neata [flo]

 

Am inceput ziua bine, m-am amuzat copios. Monis [pup]

 

Sunt cam zombie pt ca a trebuit sa plec de acasa la 7 ca sa ajung rapid la serviciu. Deadline-urile astea...[alcool] Toata casa dormea, bezna afara...nu mi-a fost usor sa ma trezesc[:D] Azi avem petrecerea de Craciun a firmei...deci va fi o zi luuuunga.[:)]

 

Atat pot momentan[pup]

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5

Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da? [pup]

align="right" id="quote2">
stii ca iti poti face pe youtube singura playlist cu ce vrei tu?inclusiv desenele astea animate[:D]
Eu am facut deja playlist cu 11 episoade din misha asta si le pun Amaliei cand ma tot scoate din minti cu 'fetita'[alcool]

[:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Citat:
citat din mesajul lui monis5Andre si noi suntem fani infocati la desene. Stii ca este un playlist cu 4 episoade care merg singure unul dupa altul, da? [pup]
align="right" id="quote2">stii ca iti poti face pe youtube singura playlist cu ce vrei tu?inclusiv desenele astea animate[:D]Eu am facut deja playlist cu 11 episoade din misha asta si le pun Amaliei cand ma tot scoate din minti cu 'fetita'[alcool][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
align="right" id="quote2">Niatza! Eu le-am descarcat si le pun doar pe tv in bucatarie sa apuc sa invart una alta. Monisu id="red"> Eu le-am avut polichistice, dar nu stiu vreun topic. Sorry
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Am donat si eu pentru Bibi. Sa dea DD sa se faca bine.

 

Monis - sper sa scapati fara scarlatina. Super noutatea de la LV :)))

Despre noi...Mateo are si el de invatat o poezie pentru serbarea de saptamana viitoare la care parintii nu sunt invitati[:D] Nu pot sa il invat o poezie nici pe cel mare, care vorbeste cursiv, pentru ca nu vrea deloc sa repete dupa mine, dar pe asta mic care deabia leaga 2 cuvinte:))) Butunid="red"> = Mos Craciun :)))

Mateo se spala pe fata cu apa din cana si spune ca e Muiosid="red"> = frumos :)))

Maine avem serbare la Dominic, abia astept sa ma distrez [:)]

Eu sunt la munca... astept sa treaca ziua si sa vina weekend-ul:)

Va pup[pup]

 

Michelle id="red"> cu Mateo 18.11.2009id="green"> si MARIO 15.05.2007 id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...