Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 151


Recommended Posts

Cory - distractie placuta la petrecere!

 

Copilul meu nu face nici el la olita, nu vrea deloc acasa, nu stiu ce face la gradi... si nu se uita la dese... e total opusul lui frate-su la capitolul asta...

 

Pt Domi as vrea sa iau cadou Bancul de lucru Cars, sau aparat foto, sau tabla de scris...dar nu prea stiu la ce sa ma opresc...

 

Michelle id="red"> cu Mateo 18.11.2009id="green"> si MARIO 15.05.2007 id="blue">

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monis, te apreciez foarte mult[flo] ptr. implicarea ta in cazurile umanitare. Chiar daca uneori pari mai taioasa, dar de fiecare data pe buna dreptate, de fapt esti un suflet sensibil cu daruire totala [pup]. In alta ordine eu am dat sms ptr. ca asa am simtit, ptr. ca mi se rupe sufletul cand ma gandesc la obrajorii cei bucalati cata suferinta ascund si ptr. ca lupta mea cu infertilitatea, dorinta de a fi mama m-a transformat intr-o plangacioasa care nu suporta suferinta copiilor.

 

Cory te inteleg tare bine cu plecatul cu noaptea in cap. Eu in fiecare zi dau cheie la masina la 7,05-7.10. Distractie max. la petrecere.

 

Va urez w-e placut, nu stiu daca mai apuc sa ma apropii de calc. ca de azi sunt singura cu piticul si greu mai pot sa scriu ceva.

[pup]

 

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)

Multumesc Doamne!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitza35
Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Citat:
citat din mesajul lui monis5
ultimul racnet in feshanMonis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">[pk] [:D]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">in sfarsit.... de cand il asteptam.....mami [cit] de gemenasi [tren] tot noi,mai noi :)
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ancutzule [pup] noi la gradinita am dus de acasa olita, fiecare parinte, iar acasa avem una identica, forma , dar alta culoare. Acasa dupa ce vine de la gradi. tati nu prea se oboseste sa-l puna pe olita, insa seara dupa baie, dupa ce s-a scurs apa din cada,imi cere olita si sta pe el, in cada ca sa se joace. Uneori face, uneori nu. Ma gandeam, daca si acasa ii iei o olita ca cea de la gradi. poate o sa vrea sa stea, zic si eu.[flo]

 

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)

Multumesc Doamne!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cory bafta la munca? ce lucrezi tu? (daca poti sa ne spui desigur) [pup]

 

Licu habar n-aveam [:D][pup]

 

Andre merci, uite ca a pus Dana.

 

Dana merci mult. Imi trebuia pt o colega de birou si eu am cautat cu ovare si polichistice si nu am gasit. Nu stiam ca tb sa caut cu PCOS, dar banuiam ca ceva imi scapa ca e un subiect din pacate foarte discutat din cauza grecventei mari. Voi cum sunteti? [pup][pup]

 

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Butunid="red"> = Mos Craciun :)))
Mateo se spala pe fata cu apa din cana si spune ca e Muiosid="red"> = frumos :)))
align="right" id="quote2">

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

asteptam povesti de la serbare [pup]

 

Despre poezie mie mi-a zis educatoarea ca nu are rost sa ne dea de invatat si am fost complet de acord cu ea [:D]

 

Marga [:I] multumesc! [flo]

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani
Ancutzule [pup] noi la gradinita am dus de acasa olita, fiecare parinte, iar acasa avem una identica, forma , dar alta culoare. Acasa dupa ce vine de la gradi. tati nu prea se oboseste sa-l puna pe olita, insa seara dupa baie, dupa ce s-a scurs apa din cada,imi cere olita si sta pe el, in cada ca sa se joace. Uneori face, uneori nu. Ma gandeam, daca si acasa ii iei o olita ca cea de la gradi. poate o sa vrea sa stea, zic si eu.[flo]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
align="right" id="quote2">Asa am facut de la inceput [:)] ... are olita identica acasa cu cea de la cresa + inca una acasa...la cresa face, acasa nu [alcool][pup]
[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi nici acasa nici la gradi nu prestam la olita. Acasa Eva ar sta nonstop pe WC, nu conteaza daca are sau nu pampers.... toata ziua "caca...aco...baie"...stam pana ma plictisesc eu si o iau.

In olita a prestat acum o saptamana, imediat s-a ridicat si s-a bosumflat ca a murdarit-o...am spalat-o dar nu mai vrea pe ea, doar pe reductor. Dragos sta pe olita cand vrea el, pe wc nu vrea, de prestat e zero la capitolul asta

La gradi ii duc cu turma la baie la golit vezica, ai mei au treaba sa se joace cu robinetul de apa, nu vor pe olite acolo....

 

mami [cit] de gemenasi [tren]

 

 

 

tot noi,mai noi :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B
Monis - lucrez in domeniul juridic, mai exact la un cabinet international de avocatura[:)] Nu-i secret[pup] Ms, am terminat ce era urgent de facut, acum savurez in sfarsit o cafea[pk]
align="right" id="quote2">cred ca ne-ai mai spus dar uitasem eu [:I]. Ieeeei, deci avem si ajutor juridic aici [pk] [pup]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...