Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 151


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna ziua,

Am reusit donez si eu azi.Nu mai stiam cand e ultima zi.Azi a fost mai liber asa ca am avut timp.

La noi e deja ora de gratar.

Monis inseamna ca a ta e ca cea la 60 ron de pe okazii.

Mersi de raspuns.

Cory cu trezitul devreme cred ca eu sunt prima.

Ma trezesc la 5.00,plec pe la 06.00 la job,la 07.00 sunt la birou.

Acasa ajung in jur de 17.00.Ies la 15.30 dar am autobuz la 16.00.

Sunt zile cand ajung la 16.30 dar rare.

Daca plec cu masina fac mai putin.In jur de 10-15 min dimineata si maxim 30 dupa amiaza.

Dar sotului meu ii e frica sa ma lase sa plec singura cu masina.id="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui grigore_tina
Monis inseamna ca a ta e ca cea la 60 ron de pe okazii.
Mersi de raspuns.

align="right" id="quote2">
unde anume pe okazii? si cealalta mai smechera unde ai gasit-o pe net?[pis]

[:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D]

Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">

[:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui many_bani

Mai nu stiu cum sunteti voi, cele care v-ati intors la munca, dar eu nu ma pot aduna deloc. La birou nu imi gasesc locul iar cand ajung acasa sunt rupta, iar Vlad ma ia de proaspata, iar neuronul a ramas gravidos, deci sunt o uituca. Sper sa-mi revin.

align="right" id="quote2">

Nici eu nu-mi revin si au trecut cam un si 10 luni de cand am reinceput munca. [alcool] Deci, nu-ti revii nici dupa 1 an si 10 luni. [:D] Curaj gaina ca te tai! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
poze de ieri
Dana, mami de 2 minuni [bonjovi] David (2.11.2009) si [bebic] Lucas (23.11.2011) id="blue">id="size2">id="Book Antiqua">

align="right" id="quote2">Frumoasa, LMA cu intarziere[flo][flo], pur si simplu radiezi [olala]Zambeste, maine poate va fi mai rau. Poze noiRamona [mamica] de [copil]Maya Paula (17.11.2009)id="Lucida Console">id="size2"> id="red"> [olala] [olala] [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt tare fericita si musai sa va spun si voua[:D], m-a sunat de la gradi., Vlad s-a culcat singur, fara scarpinat, cantat, jucarii etc. Dupa masa l-a schimbat in pijamale (fara proteste) si i s-a explicat ca va dormi si el cu copii, a ales un pat din cele libere s-a urcat, a tras paturica pana la gât (acasa nu suporta sa fie acoperit) si in 5 min.dormea. Educatoarea era insa mai incantata de faptul ca azi a cerut el olita si a facut pipi, pana acum era pus pe olita, statea dar nu f#259;cea nimic, azi da[pk].

Gata cu vorba inapoi la curatenie, azi am plecat mai repede de la munca, sa fiu prin zona in caz de necesitate, dar daca nu este nevoie dau cu aspiratorul.

Pup gashca

 

mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009)

Multumesc Doamne!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Hello, hello,

 

Ma prind eu mai greu, dar si cand ma prind ma tin bine. [:D]

Am inteles in sfarsit despre ce era vorba. Mersi, monis.

[asia]

 

 

Citat:
citat din mesajul lui monis5

1. Rgagapie a scris un mesaj despre cazurile umanitare, pe care l-a sters ulterior, in care a spus in esenta ca a) ea nu participa cu donatii, b) ca uneori banii donati nu ajung la cazul cu pricina, ci iau alte cai 'necurate' si c) ca in unele cazuri mai bine nu te implici sa ajuti pentru ca poti cauza prelungirea suferintei unui copil/om deja foarte bolnav... Cam pe acolo, sa ma corecteze cine a citit daca am retinut ceva gresit.

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">

 

Mai, mergand dupa logica asta cu radacini darwiniste (supravietuirea celui mai puternic si sanatos [xx(] ), ar trebui sa desfiintam spitalele (ca doar nu are nici un rost sa isi mai faca dializa oamenii si sa isi prelungeasca suferinta, nici insulina pe viata tot pt prelungirea suferintei, nici sa-si opereze vreo tumora...nici...nici...). Hai sa lichidam si toti surdo-mutii, nevazatorii, schiopii si ciungii, ca si ei sufera fara rost saracii si probabil mai au si o droaie de complexe si probleme, ba chiar asteapta uneori o mana de ajutor de la cei sanatosi si puternici.

De ce sa ne mai chinuim noi, astia bunii, sanatosii si dashteptii cu cei bolnavi, care oricum nu se stie cate sanse mai au de a apuca ziua de maine? Mai bine asteptam cu mainile incrucisate sa isi dea obstescul sfarsit si sa se faca in sfarsit curatenie pe Planeta. Bleah! [V]

 

Putina iubire de semeni, o inima calda si o fapta buna nu ar strica, mai ales ca vin Sarbatorile. [flo]

 

 

Hai ca m-am infierbantat. Ma duc sa ma racoresc la spalat de vase.id="size1">

 

[pup] si multe [flo] pt cele care nu au uitat ca atmosfera de Sarbatoare incepe din inima si se revarsa in casa.

 


Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si micuta Doraid="purple"> pisicuta [bibe]

id="Verdana">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...