Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 88


Recommended Posts

La multi ani si buni pentru toti Ionii si Ioanele![s]

Cristalina[flo][pup] hai sa-ti traiasca galushca Ioana sa fie sanatoasa si norocoasasi la multi ani si pentru John

Cori[flo]la multi ani cu sanatate pentru frumoasa Eva

Carmencita sa-ti traiasca flacaulsa aiba mult noroc in viata ca-n rest se descurca el!

Gata pregatirile,am facut o placinta cu branza sarata,una cu nuca,cacao si miere,tort de mere si crema de cioco neagra[pofta],de beut avem afinata,sangria si sampanie bucium[pk] asa ca va invit la petrecere sa bem si sa ne veselim[cheers][bum][disco][papica][bere]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi Ani Ioanelor si Ionilor ![flo][flo][flo][flo]

 

Mitzura- super idee cu spa-ul de revelion, ma bucur ca v-a fost bine. Am notat si eu locatia, poate in viitor ajungem pe acolo desi nu e f aproape de noi.

 

Acum, in alta, cu totul alta ordine de idei, am nevoie sa participati la un brainstorming pe tema: v-ati muta din motzul orasului in provincie, la 10 km distanta de motzul mentionat, facand schimb de locuinte de 1:1 in conditiile in care dotarile si confortul ar fi aproximativ aceleasi ? Avantajele ar fi oare mai multe decat dezavantajele ?

 

merci

s-avem sanatate!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, adica te ai muta tot intr un apartament ? si atunci pt ce sa pleci ?

eu sincer zic ca nu m as muta decat daca ar fi vorba de o casuta asa ca n vise :-)

altfel nu vad rostul plecarii; cand ma gandesc ca pt orice ar trebui sa iau masina si sa ma urnesc, mie mi ar fi f greu.

dar daca vine vorba de o casuta ... ar merita :-)

 

 

 

_______________________________________________id="red">

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16) id="Trebuchet MS">id="red">cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza]Selaid="Trebuchet MS">id="red">

 

[pegeam][aho][pegeam]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...