Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (745) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Citat:
citat din mesajul lui MeAlex Pai cu ceva timp inainte de ovulatie, cate un paharel inainte de ...distractie! Pai Katy, nu te lasa! Si schimba vinul!
Aha[:D] Dar dupa ovulatie merge vinul? [:D][:D] Sper ca vinul care l-am baut eu sa fi fost bun, ca m-am imbatat de la el, dar asa dulce si bine, ca eu pluteam de relaxare si numai de smotru mai vedeam in fata ochilor mei ca nu ma puteam oopri de la facut curatenie, facut mancare, etc. Dupa un pahar de vin rosu sunt o inraita gospodina [:I] Chiar azi dimineata radeam de mine cum [rufe][curat][vase][spala][:p] [:I]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Deny eu cand beau vorbesc foarte mult si daca intrec masura adica 2 pahare deja e grav ca dau la rate dar sigur dupa ce beau am chef de prostioare. [pup][pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Fetelor, nu uitati secretul meu: putin vin rosu la momentul oportun [:D]! [gravi] 6 weeks _________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3 [ruga] pentru [copil] sanatos!
Alex ma bucur mult ca esti bine, prietena mea a ramas gravi cand au baut amandoi vin rosu iar in luna aceea s-a intamplat sa presteze doar o singur data si a fost in seara aia [:D] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Moni, Miky sa dea Dumnezeu sa veniti cu II. Si sa ne luati si pe noi de aici apoi![:D] Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamântul tau. http://lt1f.lilypie.com/qEgsp2.png
Katy tare rau imi pare de uratii astia care au venit pe capul tau, sper sa iti revii repede, te imbratisez tare tare.[pup] Fi sigura ca o sa plecam cu toate la odisee, nu mai ramanem noi pe aici mult timp. [pup][pup][pup] In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmmmmmmm, am sa incerc si eu reteta cu vin rosu knd o sa ne apucam la anul de proiectul[fetita][:I][:I][:I], dar pana atunci vreau sa va vad pe toate mutate la odisee, fara impotriviri![:D][:D][:D][ruga][ruga][ruga][ruga][ruga] ca cele care urmati pe listuta de testare sa veniti toate cu II, iar pt cele care aceasta luna le-a adus o dezamagire ma [ruga][ruga][ruga] sa fiti primele care sa spargeti gheata in noul an! [pup][pup][pup] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/MonBebeIustinGabriel?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI6U4Yq09Kirdg&feat=directlink"][foto]bebe strumph[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/9Octombrie2011?authkey=Gv1sRgCN-Uu7O0-_bawAE#"][foto]bobocel de 6 luni[/url] [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni o sa intru maine pe facebook ma bucur ca deja a inceput sa i-a initiativa cineva..... In curand [gravired] Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici! anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fete! Cum sunteti? Am intrat sa vad ce mai faceti si sa va [pup][pup][pup][pup]pe toate Katy imi pare rau si sunt alaturi de tine [pup] Mihaela si la mine vin=chef de prostioare [:D] Moni ,Miky sper sa dati vestea cea mare va pup si va imbratisez pe toate...eu sunt mai bine Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Hello fete! Cum sunteti? Am intrat sa vad ce mai faceti si sa va [pup][pup][pup][pup]pe toate Katy imi pare rau si sunt alaturi de tine [pup] Mihaela si la mine vin=chef de prostioare [:D] Moni ,Miky sper sa dati vestea cea mare va pup si va imbratisez pe toate...eu sunt mai bine Doamne ajuta-ne sa devenim mamici !
ma bucur ca esti mai bine[pup] hai arunca si tu butoiul ca ne trebuie forte proaspete sa o luam de la capat Doamne ajuta-ne sa ne vedem visul implinit [bebic]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...