Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (745) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

Buna dimineata , scumpele! Eu am intrat mai rar sa va scriu pentru ca nu ma simt prea bine , dar va citesc mereu si astept cu sufletul la gura si cu multa speranta rezultatul testului de maine al lui Moni si apoi al lui Miky ,al lui Deny , al Mihaelei si al tuturor fetelor inscrise pe lista ... aveti incredere in voi si in Dumnezeu si va fi bine! Va pup pe toate , va doresc spor la treburile casnice care banuiesc ca zilele astea sunt mai multe si mai grele ca oricand! [pup] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra! Cu ajutorul lui Dumnezeu ... [gravi] 5+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata [pup] Anne imi pare rau ca nu te prea simti bine, si eu sunt la fel intru sa citesc, dar parca nu am putere sa si scriu. Dar ce nu induram noi , doar bebele sa fie bine [pk] Moni pretul la brevactid este in jur de 35 de lei buc. Cred ca in pachet sunt 3, dar mie mi-a trebui doar una, asa ca una singura mi-am si luat. Va doresc o zi placuta, la noi ploua si bate vantul, vreme de stat in casa. [gravired] 7s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor! ce invartiti azi? ce cuminti ssunteti...sau ocupate? [:D] merci mult camila Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Eu nu am fost acasa toata ziua, acum am ajuns si sunt obosita tare, o sa fac un dusulet incetu si dupa ma bag in pat. Deny[pup][pup] sa fie de la [bibe] tot ce simti tu acolo.In ce zi esti? Moni tu cum esti, ceva simptome? Anne imi pare rau ca nu te simti bine, dar in sens nu te simti bine? Elenush [pup][pup] scumpa si treci mai des pe la noi, ce faci, cum mai esti? [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Moni cum te mai simti?[pup]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
deny sunt ok nush' ce sa zic nu-mi fac sperante [pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...