Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (745) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 219
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

OK, Bobule, te duc la dezalcolizare dar vii cu II. E minunata Tery! O scumpa! [gravi] 6 saptamani si 3 zile _________________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3 [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
ooo, ce papusica e Tery, arata yummy ca o bobo de pom. [olala][olala][olala] Brb, ma duc dupa vinisor... daca nu ma intorc, inseamna ca am tabarat pe consort [:I] Wishing for rainbow baby dust !
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Cool Bob [pk][pk][pk][pk][pk]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
buna fetelor va mai amintiti de mine? FELICITARI multe noilor gravidutze eu sunt mult mai bine, pot spune sincer ca m-am detasat foarte mult la job mai stau putin ca nu am mai rezistat si mi-am dat demisia, mai merg pana pe 26 incusiv am si o veste minunata, mosul a fost foarte bun cu mine si avem un nou membru a famiiei, o fetita de beagle, o cheama Tery si are 9 saptamani, e o scumpete nu am cuvinte sa va zic cat poate fi de dulce cand o sa fac poze o sa va fac cunostiinta cu ea va pup si va doresc ca visele sa devina reaitate cat mai repede [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]
Lore bine ai revenit!!!! foarte bun a ideea cu catelushul te distrage si te destinde extrem de mult si noi ne-am luat o bichonitza acum 3 luni, acum are 5 luni jumate si e o dulceata sa v a traiasca!!!!! o sa te simti mult mai bine [pup] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
terry https://picasaweb.google.com/112933781119993765198/Lorena_86#5687447871061203650
Lore e o dulceata!!!!! sa va traiasca se vede ca e fetita scumpurica [:D][:D][:D] Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...