Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

BUNA DIMINEATA!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sugubina, am vazut la tine printre poze, un carucior...asa mai old-school, cu cadru metalic (asa pare), dar cu posibilitatea de a pune bebelusele si in paralel, si una in fata celeilalte, si fata in fata.... Imi poti spune te rog de unde l-ai achizitionat? Sau macar cum se numeste sa caut si eu. Imi place si mi se pare foarte functional. Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Burtici, pana una alta va raspund eu. Alexa, Sugubina l-a cumparat de pe net . Era super insa i l-au furat :(. O sa-ti spuna ea mai multe. Despre carucior...in primul rand nu recomand sa dati bani multi pe el (asa cum am facut eu- si aucm nu stau in el ). E recomandat cel in forma de trenulet casa incapeti pe usi , in magazine etc. Insa marturisesc ca acum m-ar tenat unul in paralel. Dar nu mai iau...Cel pe care-l am eu e f usor de manevrat, recunosc. Pot monta atat scauenel normale cat si scoicile. Insa daca ei nu stau..degeaba. O sa mai auzi si alte pareri si apoi decideti voi. Oricum recomand seond hand ca-s mai ieftine. mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mona! Acum am inceput sa investighez carucioare. Este foarte tentant caruciorul cu scaunelele unul in fata celuilalt (ca sa pot iesi si intra cu el prin magazine sau sa nu ocup tot trotuarul) dar pe de de alta parte ma gandeam...la un moment dat cand bebeii sunt atenti la drum, cel din spate mai vrea sa stea in spate? De preturi nu zic nimic...[bang]Sunt foarte scumpe. De-aia mi-ar placea sa iau exact ce ar fi mai bun...si raport calitate/pret.
Citat:
citat din mesajul lui Monas
Burtici, pana una alta va raspund eu. Alexa, Sugubina l-a cumparat de pe net . Era super insa i l-au furat :(. O sa-ti spuna ea mai multe. Despre carucior...in primul rand nu recomand sa dati bani multi pe el (asa cum am facut eu- si aucm nu stau in el ). E recomandat cel in forma de trenulet casa incapeti pe usi , in magazine etc. Insa marturisesc ca acum m-ar tenat unul in paralel. Dar nu mai iau...Cel pe care-l am eu e f usor de manevrat, recunosc. Pot monta atat scauenel normale cat si scoicile. Insa daca ei nu stau..degeaba. O sa mai auzi si alte pareri si apoi decideti voi. Oricum recomand seond hand ca-s mai ieftine. mama de Eva si Fabian din 8 Martie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...