Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 152


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Craciun fericit tuturor! Cu multe bucurii si cu momente minunate!

 

Multumesc, Diana, pentru sfatul cu doctorii. M-ai mobilizat si ideea cu homeopatul e ff buna, ma mir cum am uitat ca doar eu merg la un homeopat pt mine. Pe de alta parte, insa, eu cred ca Ana o sa o tot traga cu racelile pt ca la ei la gradinita toti copiii tusesc, i-am auzit in timpul serbarii. Deci are de unde sa-si procure virusi...

 

Aquadoodle are si Ana. La inceput, adica in urma cu zece luni sau un an, nu facea mare lucru cu el. Ii placea sa se joace cu cariocile, sa verse apa etc. Eu i-am desenat multa vreme, asa era jocul, ea se juca, eu desenam. De la un moment dat a inceput sa fie foarte interesata de desenat, insa nu avea rabdare prea multa. Dar macar desenam impreuna de acum. Iar de cand merge la gradinita, e unul din jocurile ei preferate, deseneaza singura si cu o mana tine cu grija salteluta - eu banuiesc ca fac mukte activitati cu desene la gradinita. Insa eu trebuie sa stau langa ea neaparat, nu deseneaza daca o las singura.

 

Va pup pe toate si Sarbatori fericite. Eu abia astept seara asta, dupa ce culc fetita ma apuc de impodobit brad si casa cu ornamente, e o actiune care imi place. Si abia astept sa vad surpriza pe chipul Anei maine dimineata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, intru pe fuga sa va urez toate cele bune in preajma sarbatorilor, apoi fug la treburi ca mai am o gramada [:I]

 

[pegeam]Sarbatori fericite,[pegeam]

[pegeam]Sa vina Mosul plin de daruri la fiecare si sa aveti liniste in case si in suflete.

id="blue">[pegeam]

va imbratisez cu drag pe toate [pup]

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pegeam]Sarbatori fericite!id="red">id="size4">[pegeam]

La noi e ca la nebuni. Dupa ce ieri nu am avut apa de la 10.00 la 17.00 azi am avut probleme cu electricitatea dupa care a murit centrala. Dupa 5.000 de telefoane la toate E On-urile(ca firma cu centrala trasese deja oblonul) intr-un final(cand ma pregateam sa impachetez mancarea si sa o taiem la parinti) s-au remediat toate... Cred ca numai in RO mai patesti asa ceva...

 

mami fericit de Danut 28.10.2009

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[orange]

Adiere magica, cu miresme de brad, cozonac si bucate alese, anunta pe clinchet zglobiu de colind cantat in surdina, ca o sarbatoare sfanta, bate in miez de iarna la fereastra tuturor crestinilor.Nastereapruncului Iisus sa va aduca pace in suflet, intelepciune, putere de munca, speranta intr-un viitor mai bun, iar Mos Craciun sa aseze sub brad sanatate, bunatate, prosperitate si multa multa multa iubire, alaturi de cele mai frumoase cadouri. Janos, Janisz, Meli si Livia va doresc sa aveti un Craciun cu masa imbelsugata alaturi de familie si prieteni. id="Comic Sans MS">id="size3">[
/orange]

 

Mama in actiune!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...