Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 152


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro am pus 30 de ron fiecare parinte pentru o jucarioara, cat de mica, identica pentru toti copiii, si ei au cumparat o tona de ciocolata...ATAT!
Daca le intrebi pe educatoare, o sa li se para perfect normal, pt ca multi copii mananca dulciuri. Cred ca pe unii parinti nu-i intereseaza absolut deloc aspectul asta cu dulciuri. Si nu inteleg de ce, pt ca s-a demonstrat ca zaharul este mult mult mai nociv decat sarea. La Andrei la gradi, am dat 50 lei si a avut un puzzle de 300 de piese, un trenulet de lemn (care trebuia facut din piese), un pachet de biscuiti Milka si nu mai tin minte ce. LA sedinta toti parintii au discutat ce sa li se dea. Unii vroiau jucarii, alti carti. Pana la urma, asta a fost solutia de compromis. Nici eu nu i-as da lui Zara dulciuri. Interesant pt mine e ca desi stie ca e bobo, intinde mana dupa ele, nu prea vrea. [olala] Doar le linge pe bobo, iar din cioco mananca o unghiuta nu mai mult. Asa ca sunt fericita. Mananc eu cu tasu'. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza
[s][s][s][s][s]Andruta[s][s][s][s][s]
fetele care ati luat Aqua Doodle la copii, se joaca cu el? sunt incantati? s-au plictisit repede? i-am luat si noi de Mos Sabinei si as fi vrut ceva pareri de la voi. Merci [pup]
[*]Anca, mami de [zana] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, suplimentez cafeaua in vena... La minunati ani, Andra , sa traiesti fericita si sanatoasa! Fetelor, lucreaza careva din voi / aveti careva cunostinte la posta ? Am trimis toate hainele copilei, cadourile de 2 ani, tot ce am strans in 3 luni prin posta, de la Cluj in Italia si nu se gasesc pachetele. Sunt disperata, nu mai stiu unde sa le caut. Din Romania cica au plecat , in Italia cica n-au ajuns, desi teoretic vin cu avionul. Fac cu inima daca nu le gasesc. Multumesc anticipat pentru ajutor [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...