Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 152


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro
neatza
[s][s][s]Andruta[s][s][s]
fetele care ati luat Aqua Doodle la copii, se joaca cu el? sunt incantati? s-au plictisit repede? i-am luat si noi de Mos Sabinei si as fi vrut ceva pareri de la voi. Merci [pup]
[*]Anca, mami de [zana] [url="http://picasaweb.google.ro/anca.brodoceanu"] Sabina Ioana [/url] (03 nov 2009)[*]
Noi i-am luat lui Vlad de Mos Nicolae, se joaca si ii place sa-i desenez eu animalutele care sunt conturate pe margine. Cand s-a plictisit il strang, nu il las la vedere, intins iar cand ii trebuie iar il i-a singur. Problema mea este ca suge apa din marker, vorbeam cu Lili_a si a zis ca si Lila face asa[bang]. Spor la desenat[pup] Andre tare urata situatia, nu stiu cum sa te ajut [pup] mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro fetele care ati luat Aqua Doodle la copii, se joaca cu el? sunt incantati? s-au plictisit repede? i-am luat si noi de Mos Sabinei si as fi vrut ceva pareri de la voi. Merci [pup]
Ancutz - noi avem de vreo 2 luni, i-a placut mult la inceput, chiar a desenat si ne punea si pe noi sa o facem. I se parea fascinant ca acea carioca e cu apa [:)] Stiu ca al meu sotz era disperat sa nu-i vina vreo idee si sa bea apa din carioca asa ca de fiecare data punea apa plata [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ancutza_Bro fetele care ati luat Aqua Doodle la copii, se joaca cu el? sunt incantati? s-au plictisit repede? i-am luat si noi de Mos Sabinei si as fi vrut ceva pareri de la voi. Merci [pup]
Zara are un Aqua Doodle. La inceput a fost interesant, dar cand a constientizat ca nu poate scrie si pe pereti/canapea/manute nu a mai fost interesant. [bang] Sper ca e doar o toana. MA gandesc la ce zicea Monis, ca Santi nu s-a jucat mult timp sau deloc cu nu stiu ce jucarie (parca un avion, ceva cu Winnie) si brusc s-a indragostit de el. Sper sa vrea sa se joace iar cu el, sa nu am sentimentul ca am dat atatia bani pe apa sambetei. Aceeasi problema o avem cu papusa Maria. Nu o iubeste deloc. [bang] Ii da na na zilnic. Mimi (adica Minnie Mouse) mananca si ea bataie. Numai Alba ca Zapada este tratata cu respect. [:D] Nu mananca bataie, dar cand o supara pe Zara, o zboara cat colo. Uneori doarme cu ea. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui monis5
Andre, ai incercat sa faci tracing pe pachete?
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Normal. Imi da iesit din Romania, in Italia nu apare, ma poate ajuta doar cineva din interior.
nasol, ca normal e cu numarul ala sa faci tracingul pana la tine acasa. Foarte ciudat ca in Italia dispare... nu stiu cum sa te ajut, dar sper sa le gasesti. De fapt sigur o sa le gasesti [pup] Ancuta Iulian nu e prea interesat de desenatul pe paturica. Dar e o faza probabil. Cert e ca trebuie avuta mare grija cu paturica pt ca daca o tii impaturita, colturile pe care le face uzeaza materialul ala alb de deasupra [alcool]
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La Multi Ani ANDRUTA sa cesti mare si frumoasa si desteapta[s] Many Vlad este un dulce si da chiar seamana cu tine[olala] Lili sa petreceti frumos, sa va intoarceti cu bine, imi pare rau ca nu am mai apucat sa ne vedem [pup] Andre imi pare raud e patzanie, nu am pe nimeni sa te ajute, sper sa se rezolve repede am citit tot, dar nu pot scrie mai mult, va pup, spor la treaba[pup] Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...