Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nasterea la Arcadia - Iasi ( 28)


Recommended Posts

Neatza fetele [flo]

Noi cred ca suntem la puseu [bang][bang][bang], am citit aku iar informatia si se potriveste cu ce face bebele meu, nu stiu ce sa mai fac ca in max 5 min se plictiseste, si trebuie sa incerc ceva nou,dar rabdarea mea a ajuns la nivel minim si nu e decat ziua a treia zi, plus ca daca nu plange tipa, ca de si-a descoperit glascioru [alcool][alcool][alcool]

In leagan nu-i place, in patut nu, in pat nu, deci jos NU, in brate DA [bang][bang][bang], dar si acolo plange..Nimic din ce-l amuza inainte acum nu-i mai place, plus ca ma imita uneori si e asa scumpel ..

 

Cori si eu rad cate o cioco odata [bang][bang], pur si simplu organismul cere numai dulce si nu ma pot opri , parca as fi drogata [:D], oricum trebuie sa ma opresc ca in iulie am nunta si tre sa incap in rochie [:I]

A fost cineva la Z? sunt reduceri, ce ati luat frumos? Eu astept sa intre alocatia [:D], sper sa mai gasesc jacheta care am vazut-o [:)]

Ne pregatim de plimbare, [pup][pup][pup][pup]

 

 

Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claumarcoci
Neatza fetele [flo] Noi cred ca suntem la puseu [bang][bang][bang], am citit aku iar informatia si se potriveste cu ce face bebele meu, nu stiu ce sa mai fac ca in max 5 min se plictiseste, si trebuie sa incerc ceva nou,dar rabdarea mea a ajuns la nivel minim si nu e decat ziua a treia zi, plus ca daca nu plange tipa, ca de si-a descoperit glascioru [alcool][alcool][alcool]In leagan nu-i place, in patut nu, in pat nu, deci jos NU, in brate DA [bang][bang][bang], dar si acolo plange..Nimic din ce-l amuza inainte acum nu-i mai place, plus ca ma imita uneori si e asa scumpel .. Cori si eu rad cate o cioco odata [bang][bang], pur si simplu organismul cere numai dulce si nu ma pot opri , parca as fi drogata [:D], oricum trebuie sa ma opresc ca in iulie am nunta si tre sa incap in rochie [:I] A fost cineva la Z? sunt reduceri, ce ati luat frumos? Eu astept sa intre alocatia [:D], sper sa mai gasesc jacheta care am vazut-o [:)] Ne pregatim de plimbare, [pup][pup][pup][pup]Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">Mai exista puseu si la varsta asta ? si ANDREI al meu a fost indispus azi ,maraici ,nimic nu-i convenea decat in brate si plimbat prin casa ,dupa masa de la ora 18 s-a mai linistit ,adica doarme.Auziti ,dar unde e Z asta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia ma bucur ca macar bb Andrei si-a revenit [pup]

Simonik bb tau ce face akusica faceti cunostinta, o sa fie martisorul tau [olala], scuze daca nu am retinut dar cum il cheama ?

Nico spor la invatat[pk][pk]

Lena ce ai cumparat frumos de la Z?

Noi cred ca ajungem in seara asta, sper [ruga], ca daca tati vine tarziu acasa [bang][bang][bang] nu am masina si cu taxi si cu bb nu ies [:D]

De ieri iar am migrena si asa ma tine 3 zile si am si bb care tipa si plange toata ziua, deci incerc sa fiu zen .

 

[pup][pup][pup]

 

PS Cine stie sa faca cap nou [:I]id="red">id="Times New Roman">

 

Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am luat asa:

 

body cu mesaje 9,5 ron

body cu guleras pentru rochita 13 ron

pijamaluta 37 ron

ciorapei 13 ron

jucarie cub de plus 17 ron

 

cam astea.

 

zicea Madline k a fost azi si cica au reducere doar la unele produse... probabil au avut multi cumparatori si s-au shmecherit.

 

Capitol as sti sti eu sa fac, problema e k tb continutul la primul mesaj, care il are doar Ionela, k ea l-a facut si ea poate da edit :d

 

__

Lena - [mamica] fericita a Maiei

 

Bebe Maia - 8 oct 2011

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...