Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi ( 28)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 231
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare dragi mamici si burtici! La multi Ani !!! la mamici, burtici si bebei cu numele de Stefan,Stefania Noi ne-am intors aseara de la munte, a fost foarte frumos, un bb sociabil are mami[olala], l-am scos cu fundu in zapada, si in ziua de Craciun cu nasul in fulgi de nea[:D], i-a placut, o sa mai repetam. Stiu ca am mai intrebat odata demult, dar intre timp am primit cadou un port bebe si nu-mi place, asa ca reiau Wrap versus sling. Care aveti vreau ceva care sa fie OK ptr bb si ptr spatele meu si sa se lege f usor deoarece cand ies afara imi ingheata mainile ceva de groaza si cand il iau din carut si-l pun in wrap/sling sa pot face asta cu mainile mele inghetate[:I], a si f important sa-l am pana la 2 ani, ca vad ca-s pe kg/luni/ani [bang][bang] [pup][pup][pup][pup] Claudia [mamica] DAVID ANDREI 12 septembrie 2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

poate Estela se pregateste de dintoci. eu i-am dat fetei azi suc de ananas proaspat stors aprox 15-20ml.la inceput si-a dat seama ca e ceva nou urmand sa deschida gurita cu usurinta, doar ca s-a terminat...[:D]
[url="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.216246255109770.54840.100001731918897&type=1&l=2e8787e5b1"]Poze Claudia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!
Citat:
Mie mi-a venit azi dim, la 7 luni si 4 zile.Estela a fost f plangacioasa si morocanoasa ultimele 2 zile si cred ca din cauza asta..
Exista o legatura?
Citat:
ceva idei meniu de An Nou?
Pentru voi, sau pentru fata? Chiar asa, ce faceti de Revelion? De ieri Maria are nasucul infundat, e plina de mucisori. S-a si iritat la cat i l-am tot sters. Sper sa ramana la faza asta si sa ii treaca. Mie mi-a trecut raceala. Am luat oscilococcinum. Mamica Mariei Antonia - nascuta la 22.07.2011
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru noi oana intrebam de idei de meniu pentru ca fata cu dintocii ei nu prea mai mananca.oare daca dai fata cu o crema grasa de galbenele se mai irita la nasuc? Mada de aici se explica si starea ta din ultimul timp
[url="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.216246255109770.54840.100001731918897&type=1&l=2e8787e5b1"]Poze Claudia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...