Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Cta - An nou Fericit!(159)


Recommended Posts

Astazi imi fac norma pe DC [:D].

 

Rox, 129 lei - cred, reduse de la 300 si ceva (nu retin preturile niciodata, ca oricum sunt cumparator profesionist si cu asta ma ocup si la birou [:-)))]). Au o piele moale si "blanita de vulpe", vorba Mariei [:D] in interior.

 

Edit: nu imi ies socotelile, ca reducerea trebuie sa fi fost de max. 50% (posibil sa fi fost 159 lei), asa ca nu luati in calcul decat orientativ preturile de mai sus [:D].

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

La multi ani IorDanelor si iorDanilor!id="red">

Rox acum Alex este bine, si-a revenit, in schimb a inceput Teo sa "behaie" [bang], daca a fentat enteroviroza a facut rosu in gat.[bang][bang]

Happy de antitetanosul facut la nasterea Alexandrei imi amintesc mai tare fiindca l-am facut pe 25 si am nascut pe 27, nici n-a apucat sa-si faca bine efectul...[:D]

Super cizmulitele de la Zara, ceva in genul asta am vazut in Doraly, la Nicole (mai au un magazin pe Tomis in diagonala cu posta mare), inainte de Craciun, dar nu am gasit nr pentru Alex, avea nr mari 34, 35. In schimb am luat pt Teo imblanite si dragute. Atunci aveau reduceri 10 si 30%.

 

VA doresc we placut!

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

La multi ani fericiti tuturor care isi serbeaza ziua onomastica [flo]

 

Ma bucur ca s-a mai animat zilele astea atmosfera pe forum [pk]

 

Si eu ma fost pe 2 prin mall, in cautarea unei rochite pentru nunta si am vazut ca au inceput reducerile in magazine, dar inca sunt mici, probabil mai spre sfarsitul lunii vor fi mai seminificative.

 

[pup] si distractie placuta!

 

 

Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani celor ce-si serbeaza azi onomastica! Sa fie sanatosi, voiosi, voinici.id="red">[flo][flo]

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani celor ce-si serbeaza onomastica![s]

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.id="brown">

Bazar id="blue">,1 ,2id="size1">
id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani sarbatoritilor din week end!! sa fiti sanatosi, iubiti si fericiti!

Cami, e vorba de magazinul de langa ING? uitasem de el, trebuie sa il vizitez. mai am si varianta babylandia de la spital. trebuie sa gasesc eu ceva [;)] a trecut tusea?

Cornelia, pretul final conteaza [:)]

o saptamana usoara va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...