Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Cta - An nou Fericit!(159)


Recommended Posts

La multi ani tuturor fetelor care si-au aniversat ziua de nastere[flo]

M-ati intrebat ce mai facem...sa spunem ca suntem biune ca sa fim bine?:)Anul 2011 a trecut cu multe necazuri..tata a facut un accident vascular cerebral ischemic in martie.In iulie sotul a cazut de pe o scara si si-a fracturat vertebra L1.L-am operat la Bucuresti,acum are suruburi si tije,dar slava DD este bine. In noiembrie a nascut cumnata mea un bb care a 2 zi dupa nastere a fost operat urgent de pneumotorax iar la 2 zile a murit:(Cam asa a trecut 2011[q]

Eu m-am lasat de invatamant,am zis sa incerc sa fac ceva ce imi place...m-am chinuit 6 luni la Bucuresti si am terminat cursurile Scolii Christine Valmy,specializare cosmetica si machiaj.Sotul abia acum a redeschis servisul auto...la toamana Ege incepe scoala si nu stiu inca la ce scoala sa o inscriu:(Iasr cavalerul meu Efe incepe gradinita...Cu speranta ca va fi un an nou mai bun decat 2011...va pup si va doresc ce imi doresc si mie..sanatate,liniste sufleteasca si multe realizari

 

fisun si [zana] arzu ege (30.09.2005)id="red">si[copil]efe(16.10.2008

fisun_regep

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata doamnelor

Ayla la multi ani fericiti!! sa fii sanatoasa, iubita, fericita! [s][s] Ghiulten sa iti traiasca domnisoara. a trecut cuminte saptamana asta, ai vazut? [;)]

Fisun va doresc sa aveti un an infinit mai bun!

Mery_ana felicitari pentru Ionut!!! excelenta realizare, Doamne ajuta sa o tineti tot asa!

Pisoi, fierul fara analize poate strica, si inca mult. daca nu ai anemie feripriva il iei absolut degeaba. vitamina C si complexul de B-uri ar trebui sa iti fie suficient daca nu ai alte carente.

o saptamana usoara va doresc iar copilasilor reacomodare rapida la scoala!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, Rox, Cornelia, Leditia, multumim mult de urari![pup] Ieri nu am mai apucat sa intru si aseara eram frinta, am crezut ca ma rup in bucati.

Da Rox, a mai trecut o saptamina in formula 2 in 1.

Mery, felicitari pentru rezultatele extraordinare!

Fisun, va doresc un an mai bun! Trebuie sa fie asa, nu?

Miha, am vazut ca m-ai sunat, dar dormeam, scuze ca nu ti-am raspuns, dar eu am un program tare ciudat de somn, de cind am insomnii noaptea.

 

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si [gravi] 36+ cu alta minune de [fetita]

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua doamnelor... La multi ani tuturor sarbatoritilor!!!... am ratat multe felii de tort [:D]

 

Eu sunt obosita, am o perioada aglomerata la munca si incerc sa fiu la zi... Teo azi face 2 saptamani si astept sa vad daca face varsat de vant... deci vreau sa am treaba facuta la munca...[bang]

 

Ege... poate anu trecut s-au epuizat ghinioanele la voi....[flo]

 

Mihaela...[pup] trimis mp

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...