Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Cta - An nou Fericit!(159)


Recommended Posts

[hia] Ct

 

[gvid]http://admin.ziarulring.com/images/upload/cultura/magazinul-unde-se-prajeste-cafea-originala-434x326.jpg[/gvid]

 

O zi minunata va doresc!

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.id="brown">

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello! do you remember me? [:D]

 

s-a gatat si la noi toata distractia si am intrat in forta de ieri, copiii pe la scoala, gradi, eu la serviciu, tati a plecat, deci toate deodata; bonus, parca nu era de ajuns, pe mine ma tampeste o masea, iar copilu mic se haraie [bang] asa ca acu avem reversul distractiei.

 

dar cel mai tare ma doare cifra prefixului, care sta sa se schimbe... inca nu pot sa cred ca va fi a mea pentru urmatorul deceniu...

 

kiss you all [pup]

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragelor!

La multi ani sarbatoritelor Ayla si Melisa! Sa cresteti mari, frumoase si sa aveti parte numai de bucurii in viata!id="red">

 

Ege va doresc sa aveti un an 2012 bun, ca sa puteti trece mai usor peste anul ce a trecut.[flo]

 

Va doresc o seara linistita![flo]

 

***************************************

Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi

***************************

 

 

 

[foto]1 , 2, 3

Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
neataGhiulten, nu mai e mult.. hehe ce repede a trecut timpul!Pisoi felicitari pentru dintisori.Georgi, poate totusi nu face Teo varsatul de vant. o zi frumoasa va doresc!
align="right" id="quote2">Haha, crezi tu ca a trecut repede timpul [:D].Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si [gravi] 37+ cu alta minune de [fetita]Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu bantui... asta e programul meu de citeva zile , nu ca pina acum as fi dormit toata noaptea, dar ma trezesc la 4 si ma culc pe la 8 , dupa ce o trimit pe Ayla la scoala.

Rox, nu stiu cit de repede a trecut [:D], dar cu siguranta, a mai ramas putin, mai exact 7 zile, de azi intr-o saptamina imi vad puiutul [olala].

Cornelia, ma bucur ca v-am vazut in varianta full-option. Am intrebat-o pe Ayla si mi-a zis ca nu a recunoscut-o pe Maria.

 

Ghiulten, mami de printesa Ayla (15.01.2004) si [gravi] 37+ cu alta minune de [fetita]

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy, se apropie momentul. Si mie imi disparea somnul inainte de nastere. Si eu ma bucur ca te-am vazut. As mai fi stat putin, dar baietii mei erau agitati rau si d ealta parere [:D]. Nici Maria nu a identificat-o pe Ayla, de fapt ea e cam aeriana oricum si sta cam rau la capitoul retinere fetze si nume (seamana cu maica-sa [:D]).

 

Vladis, sanatate multa si... curaj! Eu, anul asta, am avut o discutie in contradictoriu cu matusa mea, eu sustinand ca am cu un anisor mai putin [:I]. Greu tare cu numaratul anilor de la un timp [:-)))].

 

Pisoi, felicitari pt. dintisori!

 

[pup]

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua inimoaselor...

 

Happy.... se apropie sorocul? ce emotie...[:D]

 

Vladis ai intrat asa cu o energie pozitiva ca tare mi-as dori sa ma molipsesti si pe mine... eu imi simt bateriile epuizate rau...[bang] pur si simplu tensiune mica, ieri la pranz am fugit acasa si am dormit nitel... m-am simtit alt om... am fost si eu apta de treaba in casa...

 

Azi tot la munca, tot cu Teo dupa mine... noroc ca nu l-am dus la gradi... azi m-a sunat o mamica ca si-a dus copilu 2 zile si s-a umplut de bube (varsat luat din spital de la contagioase cand au fost internati pt scarlatina[bang])... deci sigur a mai molipsit si alti copii din grupa... Sa vedem peste 2 saptamani cati copii vor face si ei...[bang] Eu sper sa faca Teo acum si nu de la colegii de grupa cand lo-i duce la gradi.

 

In rest program de iarna... mai mult in interior decat afara [alcool]

 

Ingerasii mei: Monyid="purple"> (03.12.2003) si Teoid="blue"> (17.05.2007)

 

"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea." id="purple">

 

Ce am eu de oferit si/sau vandut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...