Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prematurii au crescut! Esentele la 3-6 ani!


joklk

Recommended Posts

Buna mamici si esente tari [pup] Va mai amintiti de noi [:D] Am scris un mesaj cat un roman si a venit Razvan si mi-a inchis pagina...si s-a dus. Nu mai am rabdare sa reiau, dar intru cat mai curand sa va povestesc despre noi. Ma bucur ca aparut acest nou subiect, unde putem sa citim despre evolutia esentelor noastre. Va mai spun despre noi ca suntem mari acum, dar cand spun mari, nu ma refer la cei 3 ani si 2 luni, ci la cei 107 cm si 17.5 kg (de la 2420gr si 46 cm) Nimeni nu ne crede ca are varsta pe care o are. Toata lumea il crede de 5 ani [:D] Am sa revin curand cu povesti despre evolutia noastra si despre pasiunile noastre [:D] [pup][flo] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sorina [mamica] Mamica fericita [9cer] a ingerasului RAZVAN - IONUT [bonjovi] (11 MAI 2009) http://lb4f.lilypie.com/grxEp3.png Lucrul important este acesta...sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai, pentru ce ai putea sa devii. Charles Dubois
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ne apropiem de 4 ani...Doamne cum a trecut vremea. am avut prima zi de "play school" si e incredibil de sociabila, nici o diferenta intre ea si ceilalti copii de varsta ei. De la 600 gr am ajuns la 15.2 kg si 98 cm inaltime (asta era acum 2 luni)Ii multumesc lui Dumnezeu ca a avut grija de ea si ca ne-a ales tocmai pe noi sa fim parintii unui miracol. Imi amintesc ca acum aproape 4 ani, cand am scris povestea Dariei, cineva imi spunea ca trebuie sa fii special ca sa fii ales de Dumnezeu ca parinte pentru un prematur si copilul meu ma face in fiecare clipa sa ma simt speciala. Ma bucur sa vad ca majoritea celor care am impartasit bune si rele inca de acum 4 ani sunt bine si asteptam vesti si de la cei mai putin activi pe forum, dar care sunt sigura ca-si amintesc cu drag de noi toti. [ruga] Doamne ai grija de Daria Maria [url="http://s375.photobucket.com/albums/oo195/sso1079/"]Daria minunea noastra-Poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133364"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...