Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (746) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alex poti sa imi zici si mie ce complex de vitamine (Zinc + Seleniu) ai luat, si cate pe zi? as vrea sa iau si eu luna asta.

Multumesc mult [pup]

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Abia acum am putut intra de la cineva pe net ca mie nu mi-au facut astia inca telefonul si netul.

Trebuia sa ma testez pe 28 dar nu stiu daca are rost ca am o presimtire ca nu e [bibe], cosurile deja au aparut, nervii si ei, sanii sunt moi asa ca nu are rost sa ma entuziasmez degeaba, in ajun mi-a venit sa vomit de la un parfum de camera si miros de gaz dar inchipuiri si nu cred nici un simptom pana dupa intarziere daca o fi.

Moni LA MULTI ANI cu intarziere, m-am gandit la tine dar daca nu am putut intra.

Sper ca cu voi a fost mosul destul de bogat.

Deny ce faci nu ne anunti nimic?

Eu de acum ma pregatesc sa merg la socrela , va pup si va doresc sarbatori fericite in continuare.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Va spun din nou Craciun fericit tuturor!

Miky, este Bio-Seleniu+ Zinc de la firma Pharma Nord, se ia una pe zi.

Moni, la multi ani cu intarziere (ieri nu am intrat deloc), sa fii sanatoasa si sa ti implineasca visul anul asta!id="Verdana">

 

[gravi] 7 saptamani si 1 zi

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Buna fetelor! Va spun din nou Craciun fericit tuturor!Miky, este Bio-Seleniu+ Zinc de la firma Pharma Nord, se ia una pe zi.Moni, la multi ani cu intarziere (ieri nu am intrat deloc), sa fii sanatoasa si sa ti implineasca visul anul asta!id="Verdana">[gravi] 7 saptamani si 1 zi_________________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Multumesc mult Alex, maine o sa merg sa le iau.In curand [gravired]Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha[pup] nush ce sa va zic[alcool]

...ieri eram gata sa va dau vestea ca chiar sunt gravi (dupa multele simptome, intarziere CM si burtica tare si un pic bombata), dar de azi noapte nush ce sa mai zic [:(]. Ca mi-a curs un putin rosu inchis la culoare si ciudat la constitenta. Poate e menstra peste sarcina, nush. Mai astept sa treaca ziua de azi si maine sa vad cum stau cu scurgerea. Incep sa cred ca iar am pierdut sarcina[q] (aveam ieri 4s si 5 zile- exact ca in iulie[q]).

Ieri-5zile intarziere, si ziua 20 DPO.

Ieri am dat si la HCG iar, dar nu am reusit ieri sa iau rezultatul, o sa-l iau maine, ca maine am liber de la job.

Cam astea news de la mine, iarasi rele[:(].

Cred ca nu mai e bebe... si la mine [:(]

 

Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

 

Inca o data multumesc tuturor pentru urari si va pup pe toate!!!!!

 

Deny asteptam rezultatul de la beta [pup]

 

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...