Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (746) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata , scumpele!

Va doresc sarbatori frumoase in continuare si LA MULTI ANI celor ce poarta numele sfantului Stefan!

Imi pare rau pentru dezamagirile voastre , stiu cat dor astfel de esecuri mai ales acum de sarbatori . Eu am crezut ca am trecut peste pierdere , dar ... nu a fost asa . am plecat doar cu sotul la munte sa facem Craciunul in doi in speranta ca vom uita , dar la pensiunea unde am fost cazati mai toate familiile aveau copii cu ei si in seara de Ajun , la masa , am cedat psihic.

Merg mai departe , nu avem ce face , haideti , scumpele , trebuie sa isi indrepte Dumnezeu fata si spre noi si sa ne ajute in 2012!

Va pup pe toate si va doresc zilele linistite![pup][pup]

 

Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of anne marie daca ai sti cum te inteleg, eu parca niciodata nu am fost asa dezamagita cum sunt acum si sincer nu am avut sperante, chiar nu ma gandeam ca sunt gravida dar vad ca acum nu imi pot reveni, am avut a 2 cearta pe ziua de azi cu sotul ca sunt suparata imi curg lacrimile fara sa vreau, incerc sa ma abtin si nu pot, alte motive sa fiu suparata nu am dar parca nu pot face nimic, nu imi vine sa vorbesc cu nimeni, acum am mancat mi-am luat o felie de tort ca sigur imi trebuie dulce si un pahar de tuica de nervi si as vrea sa ma culc daca pot adormi, la televizor vad numai familii implinite in tot ce vad si aud simt ceva care imi lipseste.

Probabil spiritul sarbatorilor m-au facut sa reactionez asa.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Imi pare atat de rau ca va gasesc asa triste.Stiu ca aveti dreptate si aveti toate motivele sa fiti.

 

Mihaelafalt si Denyand [grup][grup]suntem cu voi si descarcati va acum ca din ianuarie sa o luam de la capat si sa luptam pt visul nostru de a deveni mamaici.[pup]

Noua fa-ti un test asa iti clarifici orice dubiu[pup]

Anne [pup],iti admir curajul

 

[pup] la celelate fete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex nu am gasit bio seleniu si zinc de la Pharma Nord, am gasit de la Walmarc si mai are in concentratie mica vitaminel A, E, B6 si C este ok sa il iau pe asta?

 

In curand [gravired]

Dumnezeu sa ne ajute sa devenim mamici!

anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...