Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (746) Felicitari Simo_82 !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara , scumpele , am intrat sa va salut si sa va urez spor la treaba , caci banuiesc ca va aflati in pline pregatiri de Craciun! Simo , felicitari pentru beta si , asa cum spui tu , de acum te poti declara oficial graviduta! Sa ai grija de tine si de bebe![pup] Moni , incearca si tu un test de sange , poate e mai concludent decat cel de urina. Doamne ajuta sa fie bebe si la tine! Camila , multa sanatate tie si bebelului! Va pup pe toate...[pup] Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

IPopica, ce inseamna ca stai bine cu analizele de trombofilie? Ai si primit rezultatele si toate-s OK? P.S. Eu am 34 de ani. [gravi] 6 saptamani si 5 zile _________________________________________________________________________________________________________________________ Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot 2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1/zi, Vitamina E 1/zi, Omega3 [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele. Am intrat sa va salut si sa va citesc. Deja ma bag la nani ca azi mii un asa somn[nani][nani], dimineata m-am trezit cu forta si abia asteptam sa vina seara sa ma bag din nou la nani[nani] Moni, parerea mea e ca nu trebuia sa intrerupi utrogestanul ca daca e sa vina ciclul, vine peste utrogstan. Ti-o spun din proprie experienta. Hai ca e [bibe] la tine[:)] Tin pumnii[pk] Miky hai cu II ca si la tine e [bibe] [:)] Bob[olala] aahhhh ce m-ai molipsit tare cu dispozitia voastra[:)], mai ales ca sotul e tare-tare convins si hotarat ca vine[bibe][:)]... ah[:I], al meu e la fel si, mai tare ma[olala][olala][olala] dupa bebe si ma convinge si mai mult ca este [bibe]. Abia asteapta sa-i dau vestea cea mare[:)] [:D] MeAlex cum te mai simti? Cand faci eco sa auzi inimioara la samburel[olala]? Mai e un picutz si faci 7 saptamani[olala] DD ajuta in continuare! Dumnezeu sa va dea sanatate si sarcina LA TERMEN![pup][pup] Simo felcitari pt valoarea de la HCG. E mare[olala]. Iti doresc sarcina la termen cu bebelash sanatos.[pup][pup] Camila, ce frumos[olala][:)] Anne[pup] Ma bucura optimismul tau[grup] [pup] pe toate fetele care nu le-am mentionat[:)] [flo] Va zic noapte buna si sa aveti pt maine o zi cat mai placuta[flo]. Ne citim maine seara (ca de obicei[:I])[:D]
Cu ajutorul lui DUMNEZEU [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...