Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

AVC ischemic pe trunchiul cerebral


Recommended Posts

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

va multumesc din suflet pentru toate raspunsurile primite si imi cer scuze ca nu am reusit sa mai scriu de atunci dar nu am avut timp nici macar sa respir. Sa va povestesc: Am sperat din rasputeri sa il mai tina in spital cel putin pana dupa sarbatori si am suflat usurata cand joi nu ne-au mai zis nimic de la spital. Dar surpriza vineri la ora 15.30 cand era ora de vizita ne astepta o doctorita pe care nu am intalnit-o timp de 2 luni cu biletul de iesire gata facut. Dupa indelungi discutii nu am avut ce face si l-am luat acasa. Bineinteles ca sambata noaptea in ajun de craciun la ora 12 cand lumea umbla la colindat noi am chemat salvarea pentru ca respira foarte greu si din cand in cand ii se oprea respiratia dar mi-a zis doctorita ca nu au ce sa ii faca si are aceste intreruperi de respiratie si lipsa de aer de la boala. si ca urmare trebuie sa le acceptam. In fine a trecut. Avem deja 1 saptamana si 2 zile. Am avut mare noroc cu medicul de familie care a venit si ia facut injectiile, pentru ca asistenta medicala gratuita la domiciliu in preajma sarbatorilor este ceva de vis. Toata lumea este in concediu. In fine, sa speram ca va fi bine si ne rugam la Bunul Dumnezeu sa ne intareasca si sa avem forta si rabdare sa-l ingrijim. Va multumesc inca odata pentru toate raspunsurile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...