Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de nov-dec 2006 (7) Sarbatori fericite!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui acs Pe fete am decis sa le dau la scoala dupa 7 ani datorita faptului ca urmau sa se incadreze in media de varsta pe clasa. Manuela, Stefan si cele 3 minuni[/size=1]
apropos de asta... pe lista vazuta de mine in scoala, cand l-am inscris in 'catalogul' lor temporar - prin decembrie cred, toti cei deja trecuti pe lista pt cl. 0 din toamna 2012 erau cu 8-10 luni mai mari decat M. de unde trag concluzia ca media de varsta la aceasta scoala, la copiii care intra in cl. 0 in toamna asta, nu va fi de sub 6 ani, ci de la 6,5 -7. si vad in clasa lui I. de acum, el a intrat in cl 1 la fix 7 ani in sept 2011. ca varsta, este printre cei mai mici. fizic insa este dezvoltat peste media statistica a varstei lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

io sper din suflet sa-mi ramana asa bine, sanatos si frumos si iubaret cum e acum [:D][:D][:D] in rest... va avea vreme sa tot invete [:)]

acs draga, io sper ca are chef de invatat la 18-20 de ani ca am de gand sa-l dau la arhitectura, design sau orice altceva din domeniul forma, culoare, estetic [8D] (zic io acuma dar evident e alegerea lui)

 

apropos, suntem la stadiul in care Ariel, Alba-ca-Zapada, Jasmine si un fel de Barbie neoriginala (Stefi o cheama si seamana leit cu Paris Hilton) deci gagicile noastre fac periodic schimb de rochite [pk][:D]

asta e joaca lui favorita. "asta imi place ca-i roz, asta ca-i mai bufanta, asta ca are nu stiu ce stralucitor in ea... "

 

so proud of him...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lizzy
io sper ca are chef de invatat la 18-20 de ani ca am de gand sa-l dau la arhitectura, design sau orice altceva din domeniul forma, culoare, estetic [8D] (zic io acuma dar evident e alegerea lui)apropos, suntem la stadiul in care Ariel, Alba-ca-Zapada, Jasmine si un fel de Barbie neoriginala (Stefi o cheama si seamana leit cu Paris Hilton) deci gagicile noastre fac periodic schimb de rochite [pk][:D]asta e joaca lui favorita. "asta imi place ca-i roz, asta ca-i mai bufanta, asta ca are nu stiu ce stralucitor in ea... "so proud of him...
align="right" id="quote2">deci clar designer il faci[:-)))][:-)))][:-)))]o sa le ia fata la toti ce Botezatu, ce Irina Schroter...[pk]Danutz, mami de Maria-sa Rares (14.12.2006) fulguletiid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lizzy, super M cu rochitele. Victor duce toate plusurile la gradi si le pune sa faca diverse activitati. S-o face profesor sau imi face o bucurie si-mi umple casa de nepoti? :)

Cate despre ramas la fel de iubitor, frumos, sanatos... cu siguranta va fi asa! Asta doar e treaba noastra, nu depindem de ministri si profesori. Si ai dreptate, toata nebunia asta ma face sa nu mai am in prim-plan lucrurile cu adevarat importante. [pup]

 

Revenind la clasa 0, pe Victor ar trebui sa-l inscriu la scoala in a doua etapa. Asta pentru ca sunt doua scoli in aceeasi cladire, iar noi suntem arondati la cea pe cale de desfiintare. Drept urmare, daca nu reusesc sa-l inscriu la scoala unde invata fetele, va ramane in gradinita.

 

Cam multe "daca", dar o singura certitudine: "savant" il face mama :).

 

Ruxandra, m-a impresionat articolul.

 

Laura, sincer te invidiez. Oamenii par mult mai destupati la minte acolo la voi.

 

 

[pup]

 

Manuela, Stefan si cele 3 minuniid="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va invit luni 6 februarie ora 18 la Casa Studentilor din Iasiid="red"> la un spectacol de frumusete: Oriflame Beauty Show!

 

 

Veti descoperi tendintele in frumusete cu noul make-up artist Oriflame Oana Dinculescu si un regal de culori, arome si stil in care va prezentam cele mai noi surprize ale Cataloagelor 3, 4 si 5!

Intrarea este libera.

 

 

http://7w.ro/hm012G id="green"> id="Georgia"> id="size3">

 

Lacramioara id="green"> si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006)id="red">

Bazar pentru SEBI id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex pleaca la plimbare

 

 

 

dani are otita, alex conjunctivita.

dar e primul antibiotic din iarna aceasta, e super-mega record pentru noi. sper sa scapam repede.

mai sper sa se opreasca ninsoarea!!!!! eu TREBUIE sa fiu vineri in bucuresti.

dar in rest suntem bine, satui de zapada (nu de alta dar azi am facut 20 min cu masina pana la gradinita lui dani, care e la o distanta de 5 minute de mers pe jos [alcool]) cand m-am dus sa il iau.

ma rog, se pare ca zilele urmatoare stam acasa, asa ca nu mai scoatem masina pana la primavara [:D]

pup gasca.

 

Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011

 

Poze Daniel

 

Mamici din Iasi

 

 

Copilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa treaca iarna, se aude afara zici ca esti in varful muntelui.

dar vine ea primavara...

 

si pentru cine nu stie, avem martisoare de vanzare, banii stransi se folosesc pentru cumpararea de rechizite pentru copii din familiile nevoiase.

 

pupici

 

mami de Maria Cristinaid="red"> si http://lb1f.lilypie.com/kYW1p3.png[/img"]Andreea Miruna

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lizzy
laura, ce faci vineri in Bucu? [:)]noi ajungem, sperrrr, joi seara. tarziu de tot. vineri e musai sa fim acolo, de la 4pm avem biletele la Cirque du Soleil...
align="right" id="quote2">[:D][:D][:D]tot la circ, tot de la 4PM. nu cred ca vom reusi sa ajungem joi seara, trebuie sa ne hotaram daca mergem cu trenul sau cu masina ... ma dispera astia cu premierul ... nu mai zic nimic de vreme [alcool]vorbim la tel. [pup]Laura [mamica] lui [copil] Daniel - 14.11.2006 si [bb] Alexandru 01.07.2011Poze DanielMamici din IasiCopilul iti ia tot ce ai avut, dar iti da ce n-ai avut niciodata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...