Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (747)


Recommended Posts

salutare fetelor,

deny imi pare tare rau de experienta ta , succes cu tratarea problemei, eu sunt in aceeasi situatie cu tine rh- si sotu +, asa au fost si mama cu tata, cei drept mama nu a mai ramas gravi dupa mine decat la 10 ani si atunci a pierdut sarcina la 3,5 luni...eu nu ma mai interesez si de rh ca m-a calmat cu totul rezerva ovariana.

despre mine ce sa va zic, inca imi mai vine, cam dereglat cei drept adik am avut acum 3 luni la 25z, apoi 30z si luna asta la 27z...dar important este ca vine, surprinzator luna asta n-am avut dureri absolut deloc, insa azi dimi am vomitat si acum am o stare de foame si voma in acelasi timp...trebuia sa inchei anu' cu ceva ...

va puuup pt toate va citesc cand am timp si intervin cand va pot ajuta cu ceva, cat despre bebe la noi poate in cativa ani cand vom reusi sa ne luam casuta si apoi poate vom avea noroc sa adoptam.

la multi ani !!!!!!!!![pup][pup][pup][pup]

 

mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani fetelor dragi!

Va doresc tuturor ca anul acesta nou sa va aduca tuturor bebelusii mult doriti.

Bettercy presteaza si azi cine stie, poate nu e trenul pierdut. Pup.

Xdidi, poate vorbesc tampenii, daca repeti tu analiza ptr rez ovariana? Poate cine stie, o fi fost gresita prima data?

 

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

 

POZE

Mami de Eva scumpa

 

bebedoiu

Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai ylari ce sa zic m-a asigurat multa lume ca acea analiza este fff sigura si nu se schimba nici daca faci stimulare sau daac esti gravi asa ca am luat vestea de buna si de o fi sa se intampla vreo minune Doamne Ajuta! daca nu voi fi mama intr-o buna zi.

 

mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aho , aho prietene dragi,

Stati putin si ascultati

Maine anul se noieste

Carmen va doreste

Mult belsug si sanatate

Numai reusite-n toate

Ce sa va aduca anul

Norocul sa umple carul

Pace si bucurie

Sanatate si iubire!

 

LA MULTI ANI!id="size4">id="red">!!![pup][pup][pup][pup][pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bettercy, e f bine ca ai prestat ieri dimineata, nu trebuie de mai multe ori pe zi. Unii medici spun la 2 zile, altii spun zilnic, in caz ca spermograma e buna. Noi am mers pe varianta la 2 zile. Ai putea presta si azi, ovulul traieste cam 24 de ore. Plus ca ar fi ceva special, nu?

Eu sunt OK, nu prea mai am greturi, dar incerc sa nu ma gandesc la asta...ma concentrez pe durerile de sani[:D]. Am primit rezultatul analizelor de infectii si sunt OK.id="Verdana">

 

[gravi] 8 saptamani si o zi

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si un an 2012 asa cum vi-l doriti!id="Verdana">

 

[gravi] 8 saptamani si o zi

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...