Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (747)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Gina, poate petele sunt de la implantare[olala].Ai mai facut test dupa ala negativ?2 sarcini pierdute la 4+ [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc denny,esti o scumpa sa ma incurajezi dar nu cred.Am fost la baie acum si e curat tamponul,burta acum nu ma mai doare dar cred ca pana maine o sa vina cm...Aha ca uitam nu,nu am mai facut test de atunci....[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Pai, la tine "se simte" a implantare[olala]Eu tin pumnii sa fie bebe, ca daca nu iti vin rusii, hai baga din nou un test[pk][pk]2 sarcini pierdute la 4+ [ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]id="size1">
align="right" id="quote2">Ca sa vezi pana unde poate sa ajunga mintea unei fete care moare de nerabdare ca sa raman gravida iti spun ca am facut un test de ovulatie in loc de test de sarcina(asta e paranoia de acum,stiu) si a iesit a doua liniuta care era mai putin colorata decat cea de cuontrol.A mai facut vreuna dintre voi asa experiment,nici nu stiu ce inseamna sincer,sau stiu dar nu vreau sa cred:ca e negativ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna [flo]Cum ati petrecut? Eu nu am declarat Z1 ca nu am vrut sa stric atmosfera de sarbatoare, asa ca declar azi Z4 [:-@]Asteptam vesti bune si teste pozitive[:D]Eu nu ma bag la testare luna asta, ca nu prea sper.
align="right" id="quote2">Imi pare rau.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, si eu stiu ca Gaby ca testele de ovulatie ies pozitive in sarcina.id="Verdana">

 

[gravi] 8 saptamani

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...