Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (747)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor!

Gina, te-ai testat azi?id="Verdana">

 

[gravi] 8 saptamani si 4 zile

_________________________________________________________________________________________________________________________

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot

2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 s

Tratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E 1/zi, Omega3

[ruga] pentru [copil] sanatos!

 

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna si la multi ani fetelor!!!

va doresc si ma[ruga] sa va aduca ce va doriti cel mai mult![pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ati fost harnicute la scris, inca putin si vagaseam in cap nou, ma pn pe [cit] din urma!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor

 

La multi ani si un an mai bun decat cel care a trecut sa fie pentru noi toate!

 

eu sunt in ziua 25 si nu am ovulat,am inteles ca este normal si o luna anovulatorie pe an, trebuie sa merg sa refac analizele , pana atunci trebuie sa strang banutii

 

va [pup][pup][pup][pup] pe toate si va doresc sa aveti numai bucurii in acest an

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Neata fetelor! Gina, te-ai testat azi?id="Verdana">[gravi] 8 saptamani si 4 zile_________________________________________________________________________________________________________________________Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/5G homozigot2 sarcini oprite in evolutie la 7 s, respectiv la 9 sTratament sarcina: Clexane 0,4, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Folowise 1/zi, Acid folic 1/zi, Aspenter 1 la 2 zile, Vitamina E 1/zi, Omega3[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">Cm se joaca cu mine,cu corpul meu si cu mintea mea.........rade de mine.Cu o intarziere de doua zile nu pot sa spun ca nu am sperat la cele doua liniute dar se vede ca cineva acolo sus a zis ca nu e inca momentul meu........O sa mai adaug o luna de nereusita la celelalte 16......Aseara mi-a venit asa ca o sa va rog sa ma treceti in listuza.O sa ma testez din nou la sf lunii pe 31 iuan dupa calculele mele.Va multumesc[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina imi pare rau pentru z1 [pup]

fetelor LA MULTI ANI! sa va aduca noul an multa sanatate, fericire si implinirea celei mai arzatoare dorinte![pup]

multi [pup][pup] tuturor

 

Tratament pregatire sarcina: Aspenter 75 mg - 1 la 2 zile; Femibion 1 - 1/zi; acid folic 5mg - 1/zi; MgB6 470mg - 1/zi; CETEBE 500mg - 2/zi; Coenzima Q10 120mg - 1/zi; Vitamina E forte - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt aici

Plang de zor la un filn pe hbo

Cu o fetita care moare dw cancer....

 

Ingrozitor

 

Sunt si singura acasa

Sotul a plecar la pt neamt, ca are ceva zile

De cobcediu in plus

Vine pe 09 ibapoi

 

Ne prinde bine pauza asta..sa ni se faca dor

Unul de celalalt

 

 

 

Tratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...