Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste (747)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Eu sunt aiciPlang de zor la un filn pe hboCu o fetita care moare dw cancer....IngrozitorSunt si singura acasaSotul a plecar la pt neamt, ca are ceva zile De cobcediu in plusVine pe 09 ibapoiNe prinde bine pauza asta..sa ni se faca dor Unul de celalaltTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">O sa dau repede pe hbo sa il vad si eu[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Eu sunt aiciPlang de zor la un filn pe hboCu o fetita care moare dw cancer....IngrozitorSunt si singura acasaSotul a plecar la pt neamt, ca are ceva zile De cobcediu in plusVine pe 09 ibapoiNe prinde bine pauza asta..sa ni se faca dor Unul de celalaltTratament pregatitor sarcina: Femibion1 1/zi, MagneB6 (470 mg) 2/zi, Q10 (120 mg) 1/zi si Vitamina E forte (120 mg) - primele 10 zile din CM, Aspenter (75 mg) 1/zi, Vitamina C (120 mg) 1/zi, Acid folic (5 mg) - 1/zi
align="right" id="quote2">prea tarziu,a inceput altul deja
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ginaid="red">

 

[q] pt z1 dra sunt convinsa ca anul acesta va fi al vostru, al tuturor!!!

 

fetelor stiti vreo reteta minune prin care sa dau jos 15kg in 6 luni[:D]!daca nu revin macar la greutatea dinaintea sarcinii dr nu imi da verde pt [bibe] nr2![bang][bang][bang]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
ginaid="red">[q] pt z1 dra sunt convinsa ca anul acesta va fi al vostru, al tuturor!!!fetelor stiti vreo reteta minune prin care sa dau jos 15kg in 6 luni[:D]!daca nu revin macar la greutatea dinaintea sarcinii dr nu imi da verde pt [bibe] nr2![bang][bang][bang]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni[foto]fetele mele de sufletAm invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">
align="right" id="quote2">Ce frumos,il vreti pe al 2 lea[bibe]???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, ne-am dori si o fetitza, acum cum o sa vrea si d-zeu!!!cel mai important e sa fie sanatosi!!![:)]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bebe strumph[foto]bobocel de 6 luni

[foto]fetele mele de suflet

Am invatat ca toata lumea vrea sa traiasca pe varful unui munte, fara sa stie ca adevarata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre varf!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kmy, in privinta dietei, eu nu ma mai iau dupa retete fixe, ca la ora/ziua cutare sa iau acel aliment etc., pe zile, pe saptamani... ca e prea mult stres pt mine.

Stiu o reteta de dieta simpla de tot: seara sa nu mananci nimic, doar apa sa bei, si asa slabesti 3kg pe luna. (mananci doar la mic dejun si pranz, cel tarziu ora 13 pranzul. si seara nimic-nimic, doar apa).

Daca vrei si mai repede sa slabesti? Pai aceeasi reteta de mai sus, numai ca excluzi si masa de pranz, si slabesti intro luna 5 kg.

Micul dejun mananci ce vrei, iar pranzul si cina o scoti din lista.

 

Eu am slabit eficient cu reteta 3kg pe luna, cu cina scoasa din meniu. Nu mi-am interzis nici un aliment ca mancam ce vroiam.

 

Sper sa te ajute cu ceva.

 

Scuzati de offtopic.

 


2 sarcini pierdute la 4+

 

[ruga] in curand [gravired] pana la termen cu un [copil] sanatos si vioi [:)]

id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...