Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 153


Recommended Posts

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui monis5
ps 1 am uitat sa numaram cine mai alapta la 2 ani: Raluci, Ionela, Shtephy, Coque si mai cine? Felicitari fetelor!!!!

align="right" id="quote2">
eu si nu oricum, ci intensiv si cu framantat [:D]

Crissa La multi ani! [s]



Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [copil] tati [roker] si Vladutz [pis]
zebra roz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si La multi ani 2012! [flo][pup]

 

[flo]La multi ani Crissa! Sa fii sanatoasa si voiaosa![flo]

 

A inceput anul in forta la serviciu asa ca timp de scris n prea exista dar am intrat sa va pup si sa va urez un an minunat, plin de impliniri si bucurii![pup]

 

Am vazut poze superbe cu bubulaci haiosi si frumosi! Bafta micilor gradinari sa reinceapa fara prea multe suparari noul an de gradi [pup]

 

Imi pare rau de Dankutza care a trait cateva momente de cosmar. Curaj, mami! O sa treaca si perioada asta. Pana atunci nu ai alta solutie decat sa fii cu ochii pe ea ca pe butelie(desi stiu ca asa si esti...dar mna..nu ai alta solutie,cred)[pup]

 

Noi suntem bine, a inceput si la noi perioada "de ce?" [:)] Azi dimineata insa m-a blocat cu o intrebare. Avea o mare curiozitate la ora 8 dimineata asa ca si-a exprimat-o ferm si curios: "Mami, ce papa soarele?" [:D] Asa ca, tb sa ne rpegatim cu raspunsuri la ce intrebari incep sa ne puna piticii scumpi. Initial, am ramas cateva secunde blocata incercand sa asimilez intrebare...apoi am hotarat sa raspund la fel de serios si ferm, incercand sa-l lamuresc pe cat posibil, conform cu varsta lui si incercand sa nu deformez prea mult realitatea. A parut multumit de raspuns si si-a reluat joaca[:)] Deja ma pregateam si pt intrebarea:"Mami, cum face soarele?" si zau ca la intrebarea asta nu gaseam raspuns [:D] Noroc ca deocamdata...nu mi-a adresat-o...[:)] Oricum a fost haios momentul...

 

Atat am putut, revin[pup]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
Citat:
citat din mesajul lui monis5ps 1 am uitat sa numaram cine mai alapta la 2 ani: Raluci, Ionela, Shtephy, Coque si mai cine? Felicitari fetelor!!!!
align="right" id="quote2">eu si nu oricum, ci intensiv si cu framantat [:D]
align="right" id="quote2">ca puii aia de matza mici care framanta cu gherutele matza mama?? [pis][:D][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
Citat:
citat din mesajul lui monis5ps 1 am uitat sa numaram cine mai alapta la 2 ani: Raluci, Ionela, Shtephy, Coque si mai cine? Felicitari fetelor!!!!
align="right" id="quote2">eu si nu oricum, ci intensiv si cu framantat [:D]
align="right" id="quote2">da da asa face si renus, si este asa de incantat[8D]ca puii aia de matza mici care framanta cu gherutele matza mama?? [pis][:D][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
align="right" id="quote2">Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
Citat:
citat din mesajul lui monis5ps 1 am uitat sa numaram cine mai alapta la 2 ani: Raluci, Ionela, Shtephy, Coque si mai cine? Felicitari fetelor!!!!
align="right" id="quote2">eu si nu oricum, ci intensiv si cu framantat [:D]Crissa La multi ani! [s]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [copil] tati [roker] si Vladutz [pis]zebra roz
align="right" id="quote2">Ramonika, lucky no. 5 [pk][pk]cine se mai inscrie? Cred ca Mami de Lila. Si mai cine?
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Crissa si Mami.Ilinca!id="size4">id="red">

 

 

Pentru noi s-a terminat vacanta si am inceput scoala. Simt ca am nisip in ochi de somn ce-mi e!

 

Ieri am facut o analiza dureroasa (histerosalpingografie) pentru vizualizat trompitele. Many si Gabi sigur stiu despre ce vorbesc. Dr a spus dupa prima radiografie SUPER! [pk][pk][pk] A mai spus ca sigur raman gravi din nou cu asa trompe. [olala][olala][olala]

Dr e super misto (ca barbat ma refer [:I]) si ma intreba "Si de cand ne chinuim sa facem copii?" [8D] Ce m-as mai "chinui" eu cu el cativa ani, ca tare e fain tipul. [:I] De cand l-am vazut (il stiu de ani de zile) mi-am zis ca pt el mi-as scoate budigaii in alt scop decat pt controale. [:I][:I]

 

Azi a venit doamna si sper sa-i mai taie din cornite lui Pinky, ca nici nu poate trece de usa, asa de mari sunt! [:D] S-a obraznicit tare! "nu viau" asta spune toata ziua. [alcool]

 

 

..............................................................................

 

Va rog urmati linkul si dati-ne un LIKE!

Multumim frumos!

 

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150477411114512&set=o.198644688798&type=1&theater

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dankutza
La multi ani, Crissa si Mami.Ilinca!id="size4">id="red">Pentru noi s-a terminat vacanta si am inceput scoala. Simt ca am nisip in ochi de somn ce-mi e!Ieri am facut o analiza dureroasa (histerosalpingografie) pentru vizualizat trompitele. Many si Gabi sigur stiu despre ce vorbesc. Dr a spus dupa prima radiografie SUPER! [pk][pk][pk] A mai spus ca sigur raman gravi din nou cu asa trompe. [olala][olala][olala]Dr e super misto (ca barbat ma refer [:I]) si ma intreba "Si de cand ne chinuim sa facem copii?" [8D] Ce m-as mai "chinui" eu cu el cativa ani, ca tare e fain tipul. [:I] De cand l-am vazut (il stiu de ani de zile) mi-am zis ca pt el mi-as scoate budigaii in alt scop decat pt controale. [:I][:I]Azi a venit doamna si sper sa-i mai taie din cornite lui Pinky, ca nici nu poate trece de usa, asa de mari sunt! [:D] S-a obraznicit tare! "nu viau" asta spune toata ziua. [alcool]..............................................................................Va rog urmati linkul si dati-ne un LIKE!Multumim frumos! http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150477411114512&set=o.198644688798&type=1&theater
align="right" id="quote2">Pe vremea mea maica [:D], histerosalpingografia se facea fara anestezie si ce mai durea, am doua la activ, la a 3a am zis pas si am facut laparo.Ma bucur ca ai primit vesti bune, pregatesti ceva? si apropos cine este acest domn dr. ?[pis]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]

Salutare, LA MULTI ANI dragele mele!

A gasit si oita ratacita drumul spre casa, din pacate fara sa fi citit din urma, ca stiti si voi cum e cu accesul la laptop cu copii acasa, iar la serviciu tot nu am acces la tehnici.

Vroiam sa intru de ieri sa ma laud ca am inaintat foarte frumos cu dieta si am ajuns la 76 de kg (asa greutate nu am mai avut de cel putin 5 ani) de la 90, dar m-a rapus oboseala dupa o ora de tae-bo, astfel incat am adormit si nespalata si nemancata.

 

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

[flo2]asteptam sa apara o pispirica in burtica [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...