Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 153


Recommended Posts

Iar vestea cea mai mare si mult asteptata e.......cu II liniute [pk][pk][pk]. A doua liniuta este mai pala, dar exista. Am luat inca si un al doilea test sa ma conving si la al doilea se vede mai bine. Abia astept controlul la gine, care era oricum programat pe vineri, daca nu fac cumva sa ma primeasca maine, ca nu mai am rabdare

 

Ramona [hippi],

dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2">

[copil]

Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica]

[flo2]asteptam sa apara o pispirica in burtica [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Mami.Ilinca!!![s]

La multi ani Crissa!!![s]

Felicitari Ramona!!! Sarcina usoara!!! felicitari si pt reusita in lupta cu kg. Si daca tot ai aparut ia zi... ce ai facut cu serviciul?

Noi suntem bine... numai ca eu sufar de insomnie...ma culc dupa ora 2...ma trezesc la pranz...si sunt data peste cap... iar probabil din cauza hormonilor din cand in cand dau tarcoale butoiului...mai pic in butoi din cand in cand....

 

Mami fericita de strumfita si [gravi] 31+ cu Motzata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Iar vestea cea mai mare si mult asteptata e.......cu II liniute [pk][pk][pk]. A doua liniuta este mai pala, dar exista. Am luat inca si un al doilea test sa ma conving si la al doilea se vede mai bine. Abia astept controlul la gine, care era oricum programat pe vineri, daca nu fac cumva sa ma primeasca maine, ca nu mai am rabdareRamona [hippi], dependenta de dragostea barbatilor din viata mea:id="size2"> [copil] Did="blue">Oid="red">Mid="purple">Iid="teal">Nid="green">Iid="navy">Cid="limegreen"> Aid="green">Nid="red">Did="teal">Rid="maroon">Eid="orange">Iid="purple">(26/10/2009) si a lui tati Stefi[jamaica][flo2]asteptam sa apara o pispirica in burtica [flo2]
align="right" id="quote2">Felicitari ptr.cele doua liniute dar si ptr.lupta cu kg.[pk][pk][pk]Vreau sa vad o semnatura frumoasa, frumoasa la tine [pup]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

 

Ramo felicitari pt liniute![pk][pk] Nu mai ai rabdare sa ajungi la dr sa-ti vezi fetita?[8D]

 

Licu, Ema are giardia. Noi cand am facut copro nu a iesit nimic dar la cum se scarpina la nas eram convinsa ca are. Cand am fost la homeopat mi-a spus ca are giardia. Este foarte frecventa la copii de varsta asta. Asa cum ai scris si tu apa de la robinet e plina de giardia...deci doar nu spalam copii in apa minerala[alcool] Si oricat te-ai spala pe maini, copilul merge afara , se joaca cu altii, baga mana in gura etc [bang] Eu ii tot fac tratament cu Helmiflores, o solutie naturista pt ca nu vreau sa-i distrug ficatul si ii mai dau dimineata seminte de dovleac. Nu stiu ce altceva sa-i mai dau si nu stiu cum sa o fac sa renunte la prostul obicei de a-si baga mereu mana in gura...

 

Floricik mami de [copil] Maria Emaid="red">-12.12.2009

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona ce veste buna! [bis] Sa fie cu codite sau cum vrei tu [pup]

 

Strumfy lasa butoiul, hai mai des pe la noi la o [cafea] virtuala [pup]

 

Licu&Flori nu stiu ce si cum cu giadia, imi pare rau, sper sa scapati cumva repede si usor. Ziceam si eu de Iulian ca-mi pare cam incercanat, sper sa fie numai de la prea putin stat afara si nu de la ceva vietuitoare prin burta.

 

ma duc sa ma bag langa Iulian ca poate adoarme, ca asa canta cat il tin plamanii cu oac, oac, idiridiat [alcool]

 


 

Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009) id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba]

FELICITARI, RAMO!!!!id="size3">id="purple">

Ma bucur tare mult pt tine! [pup] Tin pumnii sa fie cu coditze. [pk]

 

[colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi][colegi]

 

 

Asadar si prin urmare, mai asteptam aceleasi vesti de la urmatoarele: [:D] dankutza, many, tina si.... o las pe Licu mai departe sa zica. [drac]

 

 

Tre sa fug acu', sper sa revin in seara asta.

 

[pup]

 


Mami de [copil] Timiid="green"> nazdravan si micuta Doraid="purple"> pisicuta [bibe]

id="Verdana">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello [pup]

Noi astazi ne-am jucat afara doua ore ,s-a incumetat si Iustin sa se dea jos din bratele mele si s-a distrat cu lopatica si galetusa in zapada.

 

Monis sunt superbe toate pozele [olala] ,se vede fericirea lui Santi inconjurat de animale in Bucovina , la sanius , in compania Anei si in Herastrau .E tot mai dulce ! Si ce a crescut si fetita nasilor [olala] ,e o scumpete !

Mi-ar placea mie un cadou asa ca al tau dar o vreme doar voi visa la el pt ca nici SH nu-i de mine .Pupa cantaretul mic .[pup]

 

Cory cred ca nu-ti venea a crede ce te intreba Bubu dis de dimineata . E tare dulce [:)]!

 

Raluci ce e chestia de la mosu [:)]?

 

Danku esti tare haioasa cu dom'doctor .Doamne ajuta sa vii curand cu vestea cea mare .De asemenea si Many [pup][pup]/

 

RamoX ma bucur sa te vad ,felicitari pt pispirica din burtica ,pt -14kg si pt tae bo. Bravo !Bravo!Bravo![pk]

La mine numai in sus se duce cantarul [q] ...dar mai bine tac ca m-apuca iar depresia[q]

Soricelul ce mai face ?[pup]

 

Strumfy ce putin mai ai [olala] .Hai lasa butoiul plizzz.Strumfita ce mai face?[pup]

 

Flo homeopatul a spus de giardia pt ca se scarpina la nas ?

Tin pumnii sa scapati de vietuitoarele alea urate[pup]

 

 

La multi ani Crissa !!!! Bem si noi o bere [:D] ? Hai mai da-ne un semn pliiizzzzzzzzz [pup]

 

[pup] noapte buna

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manyid="red"> si eu am 2 histerosalpingografii la activ. Prima facut acum 7 ani cu dr Florina Mihalache care efectiv, m-a omorat pe masa. Cand a bagat substanta, am crezut ca-mi sprage ovarele. M-au durut ingrozitor, ca si cum cineva mi-ar fi dat cu pumnii tare in ovare. Am tipat de numa. SI a doua, luni cu Chadi Muheildi (bunaciunea). [:D] Pe amndoua le-am facut fara anestezie. La prima HSG, m-am dus tampita, nu stiam cum poate fi, dar luni, am vrut sa sar de pe masa, dar am zis ca daca tot am ajuns acolo, mai bine stau.

Ma pregtesc de o noua inseminare. Am facut planul de atac cu Cezara si urmeaza sa incep la urmatorul ciclu, stimularea ovariana. Numai ca a aparut o problema. Cu sotul. Trebuie sa se opereze de sinus piloidal. Operatia nu e grea. O va face vineri, dar nu stiu cum va fi recuperarea. Am auzit ca dureaza o luna. Si mi-e frica ca o sa influenteze gigeii. In afara de asta, am gandesc ca un om operat cu 2-3 sapatamani in urma, nu o sa vrea sa se traga de ... puta. [:-@]

Asa ca sunt un pic in aer.

 

 

 

 

Va rog urmati linkul si dati-ne un LIKE!

Multumim frumos!

 

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=10150477411114512&set=o.198644688798&type=1&theater

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...