Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 153


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot
Seara buna, samburica este prezenta in burtica [pk][pk], are circa 5 saptamani dupa UM si dupa masuratori, cat s-o putut masura acum. Am primit de la dr si o adeverinta pentru serviciu pe care sa i-o dau luni dimineata la sef si m-am inteles cu dr ca ne vedem peste 2-3 saptamani sa vedem mai multe la ecograf. Dar ca sa nu fie bucurie totala, Dominic e iara cu febra de data asta 40 intrarectal. Dr o tine pe a ei cu infectia urinara [bang][bang] si ca sa ma tin tare sa ii scad febra ca nu a avut timp sa isi faca antibioticul efectul dupa numai 2 doze. oare daca ii duc dimineata pipi la analiza, mai iasa ceva daca e sub antibiotic?
align="right" id="quote2">Felicitari si sarcina usoara! Si coditzele de rigoare, ca stiu ca vi le doriti!!Da o pozica cu noul tau look nu pui??[pis] nu de alta sa apuc sa te admir acu cat ai silueta, ca pe urma creste burtica[:D][:D] Mami de Amalia Teodora (03.11.2009id="size1">) si Dragos Ioan (29.08.2011id="size1">)id="Comic Sans MS">id="navy">[:D] Firefly's shopid="Comic Sans MS">id="size1">id="navy"> [:D] BLOGUL MEU [:D]id="Comic Sans MS">id="size1">id="navy">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 214
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Licurici si Rgagapie!Sa fiti fericite si iubite!id="red">

Ramox ma bucur ca va veni si la voi bebe2.Felicitari si pentru ------kg.

Eu ma lupt cu un virus( de fapt toti de la birou suntem raciti in etape de o luna de zile.eu ziceam ca am scapat dar nu...).Am gatul,urechile si nasul pline de puroi,fac frisoane si ma dor oasele si capul.

E divin.

Reusesc sa va citesc dar de scris nu prea reusesc.

Despre Geo:s-a facut un cuminte.Papa mult iar intre mese cere fructe.

E un dulce si un ingeras.Vorbeste foarte mult si aproape perfect.

A inceput sa faca propozitii de 5-6 cuvinte.

Mi se pare ca s-a mai inaltat.

La doctor abia saptaman viitoare ajungem.Suntem in urma cu controlul de 2 ani.

[nani] usorid="blue">

 

[mamica] de [copil] George-Stefan (15.11.09)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Laurairina sa fi sanatoasa si sa te bucuri de pitici tai, iar tot ce iti doresti sa se indeplineasca [s] [s] [s] [s]

 

la multi ani, cu sanatate si voiosie Rgagapie [s] [s]

 

ramona felicitari si sa ai o sarcina usoara ca un fulg [flo]

 

 

 

 

 

[mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heloo...ce faceti? vin si eu impinsa de la spate sa mai spun doua vorbe [:I]

 

[s]La multi ani Licu'id="purple">id="red">[s] iti doresc sa ti se implineasca toate dorintele + ce ti-am urat pe FB [:D][pup]

 

[s]Rgagapie[s]

 

RamoC felicitari pt sarcina, dar si pentru kg in minus [flo]

 

Cuscri acum, ca ai camera noua, trebuie neaparat sa ne arati strumfii pozati "proaspat" [:D][pup]

 

Lili ce ma bucur ca "movutza" ta mica face la oala... o zi a tinut si bucuria mea legat de treaba asta...a facut de 2 ori singurica , s-a sters, a tras pantalonasii...am aplaudat-o...a doua zi a facut pe ea [alcool][:D]...deci, mai asteptam.

 

azi a nins si la noi , in sfarsit, sa vedem cat tine [:-@]

 

Sabina si-a mai revenit cu plansul de dimineata...e foarte cooperanta la imbracat, mai pune botic cateodata cand intram in sala de schimbat, dar nu mai plange...ne canta toata ziua Mos-taa-ciuun [:D] si oac oac diridirida...se da jos noaptea din patul ei si se urca la noi in pat fara sa scoata un sunet...ma trezesc cu ea dormind langa mine [olala]

nu mai stiu...sigur mai vroiam sa spun ceva, dar sunt franta si maine lucrez ...inainte sa ma duc la somn va pup pe toate si va doresc noapte buna

 

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

 

In sfarsit reusesc sa ma apropii de calculator.

 

La multi ani Licuriciule! Sa fii sanatoasa sa te bucuri de minunile tale alaturi de sotul tau!id="red">id="size4">

 

La multi ani Rgagapieid="red">id="size4">

 

Monis ma intrebai de ce nu a fost ok intarcarea, pt ca s-a produs brusc. Noi am fost plecati de pe 29 dec pana pe 2 ian fara Robi si am zis ca daca tot nu a mai mancat san atatea zile nu mai are rost sa ii mai dau, mai ales ca incepuse sa devina obositor alaptarul pt mine. Cand eram cu el acasa imi cera foarte des sa suga, la 1-2-3 ore, de cate ori isi aducea aminte. Cate zile nu m-a vazut a fost ok, dar revederea a fost foarte dureroasa. A plans foarte tare cand a vazut ca nu primeste tztza. In 2 ani nu l-am vazut asa.

Acum este bine. Chiar m-a vazut ieri fara sutien si a reactionat foarte frumos, s-a jucat cu tztzele, le-a pupat, le-a mangaiat fara sa mai planga.

 

Si sa va dau si eu o veste care m-a surprins si pe mine!!! Am facut in seara asta 2 teste la care au aparut II.

Licuriciule pe unde ai trimis barza aia ca a ajuns la Navodari.

 

Multa sanatate puilor bolnivi si mamicilor de asemenea.

 

 

Cam atat pot momentan,

Noapte buna mamici si pitici!

 

Cristina si [copil] Robert Andrei (14 decembrie 2009) poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci...nu m-am culcat inca...a facut sotul cinste cu un Mc D [:I]...stiu stiu, e cah, dar odata la 3-4 luni se mai trece cu vederea [:D]

 

felicitari Crissa pentru IIid="red">, asta chiar e tare...ma bucur ca tu si RamoC mentineti continuitatea nasterilor aici la prietene. [pk]

 

aaaa, mi-am adus aminte ceva:

 

Lumi si Licu' am avut parte recent de cele mai bune prajituri din viata mea...unde? la Tosca, of course [:D] ... le-am savurat gandindu-ma la voi doua [pup]

 

acu' chiar ca fug la nani [:)]

 

[*]Anca, mami de [zana] Sabina Ioanaid="purple"> (03 nov 2009)id="purple">id="Book Antiqua">id="size2">[*]

id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crissa13
Buna seara,In sfarsit reusesc sa ma apropii de calculator.La multi ani Licuriciule! Sa fii sanatoasa sa te bucuri de minunile tale alaturi de sotul tau!id="red">id="size4">La multi ani Rgagapieid="red">id="size4">Monis ma intrebai de ce nu a fost ok intarcarea, pt ca s-a produs brusc. Noi am fost plecati de pe 29 dec pana pe 2 ian fara Robi si am zis ca daca tot nu a mai mancat san atatea zile nu mai are rost sa ii mai dau, mai ales ca incepuse sa devina obositor alaptarul pt mine. Cand eram cu el acasa imi cera foarte des sa suga, la 1-2-3 ore, de cate ori isi aducea aminte. Cate zile nu m-a vazut a fost ok, dar revederea a fost foarte dureroasa. A plans foarte tare cand a vazut ca nu primeste tztza. In 2 ani nu l-am vazut asa. Acum este bine. Chiar m-a vazut ieri fara sutien si a reactionat foarte frumos, s-a jucat cu tztzele, le-a pupat, le-a mangaiat fara sa mai planga.Si sa va dau si eu o veste care m-a surprins si pe mine!!! Am facut in seara asta 2 teste la care au aparut II.Licuriciule pe unde ai trimis barza aia ca a ajuns la Navodari.Multa sanatate puilor bolnivi si mamicilor de asemenea.Cam atat pot momentan,Noapte buna mamici si pitici!Cristina si [copil] Robert Andrei (14 decembrie 2009) poze
align="right" id="quote2">Felicitari, sa ai o sarcina linistita si sa fie cum va doriti voi.[pup]Of Doamne ce traseu incalcit are barza, Alba-Navodari, oare nu are halta in Buc?W-e placut va doresc. [pup]mami de [bonjovi] Vlad (29.10.2009) Multumesc Doamne!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, poftiti la o [cafea] cu frisca si ceva alcool, asa, de weekend [:D]

crissa felicitari pentru sarcina, sa fii sanatoasa si sa o duci usor! [pup]

ramox eu stiu ca daca iei antibiotice nu mai sint relevante analizele

licu ma bucur ca te-am nimerit cu urarile [:D]

raluci [pup]

ancutz eu o mai intreb pe lila daca nu are nevoie la olita ca nu am incredere ca tine minte sa se duca mereu [pup]

tina multa sanatate!

astept fetele din Herastrau cu poze...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...