Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Decizii dificile


Recommended Posts

Ma gandeam la proverbul: "Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in traista", cred ca este momentul sa bagati voi in traista. Cred ca va fi o experienta nemaipomenita si cine stie ... poate peste 4 ani nu o sa mai vreti inapoi. Cred ca viata la tara, la munte este extraordinara. Multa bafta va doresc! Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga [url="http://community.webshots.com/user/mcrmiki"]Familia mea[/url] Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 63
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ati plecat deja ? Sau acum va pregatiti ? Glumeam bineinteles [:)]. Eu sper din suflet sa faci ceea ce simti . E vorba de 4 ani doar . Merita sa incerci . Noi , in general ma refer , oamenii in romania suntem obisnuiti sa locuim in acelasi loc , sa fim statornici . Eu cred ca e o experinta care te completeaza , te imbogateste . Cunosti locuri noi , oameni noi , obiceiuri noi . Multa bafta .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...