Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Citim impreuna


galisia

Recommended Posts

  • Răspunsuri 106
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Numaratoarea curenta: 1. "The help "- Kathrine Stockett ("Culoarea sentimentelor ") (Galisia) 8p 2. "Un atlas al dorintelor zadarnice " - autor : ANURADHA Roy (Galisia) 3. "Alte vieti decat a mea"- Emmanuel Carrere (Galisia) 4. "Hibiscus purpuriu"- Chimamanda Ngozi Adichie (Galisia) 4p 5. Thera - Zeruya Shalev (Besheter) 2p 6. 'Cantec de gheata si foc' George R.R. Martin - volumul 5 :Dansul dragonilor (Laura) 1p 7. "Trei tigri tristi" de Guillermo Cabrera Infante (Viviana) 2p 8. Libertate" de Jonathan Franzen (Viviana) 3p 9. "Camino, 800 km pe jos" - Veronica Dragoi (Adi2003) 10. "Cui ii e frica de Viria WOlf" de Edward Albee (Xenia) 11. "Hotii de frumusete" de Pascal Bruckner 12. "Odihna desavarsita" - Amos Oz (Archa) 4p Cine mai doreste/cine mai pofteste?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adi2003
Eu mi-am comandat cartea "Camino, 800 km pe jos" Urmeaza sa soseasca in cateva zile. http://veronica-dragoi.blogspot.com/ E un jurnal de calatorie pe care o sa-l citesc cu interes. http://veronica-dragoi.blogspot.com/p/extras.html
la ce editura a aparut? sau unde ai comandat-o?[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. "The help "- Kathrine Stockett ("Culoarea sentimentelor ") (Galisia) 10p 2. "Un atlas al dorintelor zadarnice " - autor : ANURADHA Roy (Galisia) 1p 3. "Alte vieti decat a mea"- Emmanuel Carrere (Galisia) 4. "Hibiscus purpuriu"- Chimamanda Ngozi Adichie (Galisia) 4p 5. Thera - Zeruya Shalev (Besheter) 4p 6. 'Cantec de gheata si foc' George R.R. Martin - volumul 5 :Dansul dragonilor (Laura) 1p 7. "Trei tigri tristi" de Guillermo Cabrera Infante (Viviana) 4p 8. Libertate" de Jonathan Franzen (Viviana) 4p 9. "Camino, 800 km pe jos" - Veronica Dragoi (Adi2003) 10. "Cui ii e frica de Virginia Wolf" de Edward Albee (Xenia) 2p 11. "Hotii de frumusete" de Pascal Bruckner 12. "Odihna desavarsita" - Amos Oz (Archa) 6p Mai asteptam pana dimineata sa desemnam castigatoarea? (desi nu cred ca mai poate cadea the Help din top... )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...