Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ingineri fosti, viitori...(38)


Recommended Posts

Otilia draga noroc ca am intrat sa mai arunc un ochi pe aici. Eu iau o lingurita de zahar de 3 ori pe zi, aspirina si continui cu miscarea nebuna ca de fapt doar miscandu-te se termina acidul lactic pe care l-ai secretat cand ai rupt muschii. Sper sa te ajute.

 

Pupici.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 271
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ah, buna treaba am facut. Se pare ca am primit semnale corecte de la corpul meu. Am luat niste crom si de atunci chiar s-a redus simtitor pofta de dulciuri. Dar aseara am cedat la 3 patratele de cioco. Sigur acopera cele 3 lingurite de zahar de care spui tu.

Peste aspirina am sarit. Asa ca ramane miscarea. Dar si maine e o zi!

 

Mami de Ana Mariaid="red">(18.12.2004), Elisa Andreeaid="red"> (09.12.2008) si Iulia Alexandraid="red"> (14.08.2010)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Mai tarziu decat deobicei ... Azi a fost o zi nebuna si urmeaza inca 2 saptamani asa...

Otilia draga sper ca nu te mai dor muschiuletii. Eu azi am fost la inot si imi este mult mai bine.

 

O seara placuta va doresc. Pupici!

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]Salutare, fete dragi!

 

[:I]Va mai amintiti de mine?

Nah, am cam disparut din peisaj: ba cu concediul, in care am stat cu pruncii acasa si i-am pregatit pentru urmatoarea "tabara", la tara, la bunici, ba la lucru, lipsita de chef si scarbita de tot ceea ce se intampla, mai nou, pe scena politica romaneasca. Ma rog, am fost asa de prinsa cu lucrul si cu studierea presei, ca n-am mai avut vreme sa intru pe aici.

Mie-mi este cumplit de greu fara piticii mei dragi prin preajma, asa ca mi-am umplut timpul cum am putut pana acuma, in sensul ca mi-am luat abonament la sala full time si am dat casa peste cap ca s-o zugravim (eu si cu al meu, mesteri bambaroi [:D]) si sa-i amenajam biroul de scoler lui Raducu. Mi-am propus apoi sa fac o curatenie din aia monstruoasa, apoi sa ma extind si la pivnita [pk].

Cam asa mi-am planuit eu sa petrec vara asta, pentru ca eu vara asta nu dorm [:D].

[tube]

[/tube]

 

V-am pupat si-o zi minunata va doresc, tuturor!id="Times New Roman">id="size3">id="blue">

 

Doriid="red">, mami de Vladucid="red"> [bonjovi] (17.10.2003) si Raducid="red"> [auto](15.10.2005)!

 

Povestea unui LICURICIid="red">

 

 

 

"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'id="red">. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatraid="red">, orisicat de tare, se macina si trece standid="red">, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgandid="red">!"id="blue">id="Times New Roman">id="size3">

 

 

Balantele in sarbatoare_2011

Ziua Balantelor_2009

Ziua Pisoiasilor_2008

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor si de la mine.

 

Pisi bine ai revenit. Ma bucur ca esti plina de energie, de idei noi...Eu azi sunt intr-o melancolie din aceea plangaciasa dar asta este - imi trece.

 

Va pupic si sa aveti o zi super.

 

Pupici.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

vad ca nimeni pe aici dar sa zic eu cate ceva LOL

 

La mine acelasi program nebun: sala-servici-acasa. Maine plec intr-o calatorie de la universitate la un Castel la granita cu Scotia unde s-a filmat parte din Harry Poter.

 

Va pupic si un weekend super sa aveti.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Tuinea, ce activa esti si ce te mai plimbi! Bravo! Auzi, auzi, castel in Scotia! Distractie placuta!

Incepe lumea sa se molipseasca de la tine cu miscarea. Eu, nu.[:D]

Pisi... aoileu... "curatenie monstruoasa"? Suna de-a dreptul monstruos! Brrr!

 

Eu sunt bine, pe cat se poate. De luni sunt in concediu, de marti in deplasare, la mare, la soare (dar eu voi cauta umbra).

Va doresc numai bine! Ne mai auzim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Glimmer iti doresc sa ai un concediu placut, la umbra daca asa vrei tu.

 

La mine este soare, frumos, cald de parca nu imi vine sa cred. Pe FB puteti viziona pozici din calatoria mea de sambata.

 

Va pupic si o zi super sa aveti.

 

Cristina si Roxy (2.10.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...