Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cat timp am asteptat sa-mi fie prezentat un copil


Recommended Posts

Dragele mele, Am deschis acest subiect in speranta ca cele care si-au vazut visul implinit ne vor impartasi din experienta lor si ne vor spune cat timp a durat de la ridicarea atestatului si pana la prezentarea primului copil (eventual pana la momentul cand si-au vazut si au stiut ca el este puiul pe care il asteapata de mult timp) Cei de la DC ne tot spun ca dureza cam 2.5 ani, dar am vazut cazuri cand a durat si cateva luni Poate va faceti timp si impreuna sa istorisim din experienta noastra. Eu deocamdata nu am ce sa va spun decat ca sunt atestata din 28.11.2011 si bineinteles...nimic. A.... f.important este si categoria de varsta pe care ati optat-o.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Normal ca conteaza fiecare experienta insa trebuie sa stie viitoarele mamici ca fiecare caz in parte e UNIC, adica depinde foarte mult de sit juridica a mamei. Unele mamici au finalizat dupa cateva luni, altele au gasit copilul la o luna de la atestat insa pina au finalizat au durat 2-3 ani sau chiar mai mult. Nu se poate da "reteta" ca dureaza un proces X luni sau X ani. Fiecare caz e unic. Bafta viitoarelor mamici O mamica fericita si implinita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...