Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 89


Recommended Posts

Leeloo, foarte frumoase pozele, cred ca ati avut o vacanta super, se vede ca baietii s-au simtit bine! Cristal, cum sa plece singura? brrrr... Eu ma panichez usor in astfel de situatii... [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabrielab_ro/my_photos"]poze[/url] [url="[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36243"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare[flo][pup]

Leeloo foarte faine poze[olala],se vede ca v-ati distrat in vacantza si ati avut si zapada[pk]

Cristalina[flo][pup]sa-ti traiasca tatal si sa fie sanatos[flo]...cred ca ai mai albit un pic cand ai vazut ca a plecat singura de la scoala[alcool].....mie ieri mi-a crescut un pic tensiunea,noroc ca eu de obiceu sunt hipertensiva[:D] bona a ajuns la 12 si un pic la scoala[bang]...si-mi povestea cum bunicul unei colege se chinuia de 10 minute sa o convinga sa mearga cu ei acasa ca pe urma coboara el sa sune la interfon sa vada daca a venit cineva acasa[bang]...am instruit-o sa nu plece cu nimeni sa se intoarca in clasa la doamna invatatoare si sa o roage sa ma sune pe mine[alcool]

Kim ecuatia este normala la clasa I daca-i facuta sub forma de problema...nu cred ca mergem la cangurul ca nu ne-a anuntat nimeni sa ne inscriem si am vazut ca inscrierile sunt pana pe 23....se pare ca in scoala s-au sistat toate concursurile pentru ca au fost 2 parinti care au spus ca nu li se pare normal sa platesti ca sa participi la vreun concurs[bang]

 

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la noi sunt astfel de probleme de matematica. Cu paranteze.

 

Hm, e periculos sa plece singura de la scoala [bang]

 

Noi numai de Cangur nu avem timp, pasiunea vietii sunt optionalele [:D] si bey blades of course.

 

In seara asta pe drum spre casa, Victor a vorbit non stop. Mircea il asculta. Cand am parcat, am spus "of Victor, mi-ai facut capul calendar" si din spate am auzit replica lui Mircea "adica terci? knockout?" [:-)))] cateodata astia mici au o savoare un pic ...altfel!

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,cu paranteze..nu sub forma de probleme..eu nu-mi aduc aminte ca sa fi facut asa ceva cand eram in clasaI[:D]

Andries,Luca se inscrie la orice se desfasoara si el are cunostinta de asta [:D](s-a oferit si la concursul de sah [alcool]..eu am zis ca nu-i suficient de bun, ne-a auzit d-na si m-a certat [:D])...participa la orice,cumpara orice se aduce in clasa [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata ladies

azi sunt rotunda de fericire, doamna mi l-a laudat pe Patrick ca e tare priceput la matematica, ii merge mintea si chiar daca are capul pe sub banca stie raspunsul [:)]. am observat si eu... dar na, tot am venit plutind spre job [:I]. au concursurile pe 28 si pe 4 februarie parca. Euclid si cangurul.

Kim, da, asa are si Patrick. dar nu cu a, cu patratica goala.

Cristal sper sa se linisteasca Oana curand. aoleu ce idee pe Maria sa plece singura.. poate intelege ca nu e tocma' ok [:)]

Andries oricum Mirciu e coma de pontos! [:D]

ma duc sa vaz pozele de la zapada sa ma bucur si eu de ceva [:)]

o zi frumoasa va doresc!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va salut si eu, somnoroasa rrrau. nu stiu nimik de scoala, da` stiu ca la pictura Giulik a pictat o caleasca si ca a ramas singura de clasa I pe acolo ... dar a zis ca ei ii place cu aia mai mari si se simte bine.

Giulik mai are o mare dorinta: sa mulga o vaca adevarata !

 

Oricum, la dragalasenie si poante Mirciulix e cel mai dulce [bis]

Felicitam pe Patrick ! [bis] Ai ficatii mai mari sper, Rox !!!

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Roxana, felicitari lui Pat!

 

Andries, ce tare e Mircea! [:D]

 

Leeloo, tare frumoase poze![pk] La piscina...mmmmm

 

Daria, [:D][:D] sa duci fata la tzara ca sa-si implineasca dorinta. Dar sa inceapa usor, cu o oaie! [:D]

Maria vrea sa "smulga" vaca...[:D]

Cred ca e bine sa le prezinti regulile asa ca pe declaratii seci pana invata singuri. Recunosc ca si eu fac asa [:I] "pentru ca asa trebuie" [:D]

 

Olivia, nu cred ca fac exercitii d'astea cu paranteze...

 

Ioana, pai nu trebuie sa-i inscrie pe toti!

La noi cu concursurile mai usor, ca sa nu se agite prea tare doamnele.

 

Ieri cand am ajuns acasa am luat-o pe Maria la trei pazeste. Cred ca o sa se conformeze de frica pedepselor dar nu cred ca a inteles mare lucru, se cam uita prin mine, neinteresata de problema...[bang][alcool]

 

Olivia, ai dreptate, noroc ca stam in Magurele. Scoala e la 2 minute, o cunoaste toata lumea, dar tot te ia durerea de inima!

Oricum, mi-e clar ca nu pricepe ca exista pericole, altele decat masinile care trec pe strada. Alaltaieri s-a conversat extrem de nonsalanta cu un domn care trecea pe strada, l-a agatat la coltul blocului vecin si s-a tinut dupa el si i-a povestit ce facea ea pe afara, cu cine era, tot...[bang][alcool]

Intr-o zi s-a urcat in masina unei colege, a intrebat-o unde se duce si daca o ia si pe ea...[bang][alcool]...D'astea...

E extrem de dezinvolta si exagerat de prietenoasa.

 

Oana a zis ca azi "o sa plang mai putin...poate nu o sa plang deloc...cine stie?!" [:D][:D]

 

Hai sa avem o zi minunata!

Vreau sa o duc pe mama sa se vopseasca...dar are o gura mare, mi-e sa nu se apuce sa comenteze la coafeza ca sunt preturile mari [:D]...Nu pot sa stau langa ea sa o pazesc!

(Aseara m-a intrebat cat costa. zic si eu un pret rezonabil..."putin, 50 de lei!" [:D]

Pe principiul "mult, mult, dincolo era mai ieftin !" a zis ca ea nu vrea decat sa se tunda! [:-@][:D][:D])id="size1">

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...