Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * 89


Recommended Posts

La multi ani Eva! Rox [pup]

La multi ani Rain![flo]

 

Vreau si eu testele la cangurul, daca se poate gabrielailie18@gmail.com [flo]

Sa ma laud si eu, Matei a luat punctaj maxim - 103, premiul I si medalia de aur la concursul Eurojunior (dar nu e singurul cu acest punctaj), vad ca in Iasi s-au cam impartit concursurile pe scoli :), la noi nu au participat la Smart.

 

Eu as incerca sa il las singur pe Matei in casa, are insa multe idei, ieri a dat termostatul de la centrala pe 28 de grade pentru ca ii era frig la picioare si mergea centrala in draci (de obicei o lasam pe 22 grade la parter si avem 24 la etaj).

 

Va pup, o saptamana usoara la toata lumea!

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata doamnelor

multumesc de urari! si voua va rodim sa fie copilasii sanatosi si fericiti si norocosi[pup]

ne-am distrat super aseara, asa bine ca n-am facut decat vreo 2 poze [:)] nasol rau....

Caro bine ati revenit!! ce fac fetele??? [pup]

Liliana distractie placuta la dans. si spor al desfacut cutii [:D]

azi polei bine de tot in frigiderul vantos numit Constanta, azi vor fi 8 grade... ca la nebuni.

o zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

ANDREA, multumesc mult de tot, am primit carticia, am rasfoit-o, este extraordinara[flo][flo][flo][flo]

 

Sper sa-mi trimita Caro si testele de la Cangur, pentru ca s-a inscris si Danu. Azi primim rezultatele de la barajul Smart, sa vdm ce a facut.

 

Roxana, deci daca s-a schimbat clima si la voi, aia cu care ma tot speriai, ma gandesc din nou sa ma mut intr-acolo :)

 

si aci sunt 7-8 grade, a plouat torential toata noaptea si adie un vanticel primavaratic. ieri am fost nevoita sa ma duc cu taxiul pana undeva si m-a exasperat taximetristul cu faza "vremea asta ne omoara, asta ne omoara pe noi, nu altceva, asta". A repetat-o de vreo 5 ori pe tot drumul de ziceam ca mai am putin si sar din mers. Noroc ca n-am mers decat doua bulevarde, daca nu eram in criza de timp si intr-o criza fizica ma duceam pe jos linistita. Nu exista vreun cod in care soferii de taxi sa fie obligati sa nu discute cu clientii in timpul mersului decat daca sunt intrebati ? n-ar strica

 

ma duc la treburi, sa avem o saptamana buna,

si sanatate maxima

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi, ce greu e dupa 2 zile de leneveala ...

la party a fost extrem, 1 kg de confetti si 5 suluri de hartie igienica pt mumii :-))) am pus pozele pe fb :-)

Caro, bine ai revenit [bis]

Rox ... 2 poze ??? [s] Eva [s]

 

revin ... merg sa mai bag o cafea sa mi revin :D

 

_______________________________________________id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Eva! [s]

Roxana, sa-ti traiasca printesa!

 

Cand aud cat citesc piticlontii vostri ma apuca invidia...[:I]

Noi cu cititul stam cam prost. Mariuca citeste cam juma de pagina de poveste pe zi...in weekend maxim o pagina.

 

Ioana, mi-a placut la maxim faza cu tine in pijama salutand vecinii![pk]

Roxana, eu intru in panica numai cand ma uit la stiri si vad ce vijelie e la voi...:)

Andrea, noi cand avem loc de fete ne uitam la filme. Sau cate un episod din Monk, sa ma binedispun [:D]

Liliana, spor la despachetat cutii.

Caro, bine ai revenit! Trimit si eu adresa de email pe PM.

Carmen, pai pe Ionut oricum poti sa-l lasi singur, e ditamai flacaul [;)]

 

Daria, mie imi placea mai mult mamagiuliei...[:I]

 

Fetele mele se bucura enorm de zapada asta...Pe Oana am dus-o in casa sambata uda fleasca. Avea chiloteii uzi si am reusit sa storc apa din sosete desi era in cizme de cauciuc!!![:D][:D]

 

O saptamana exceptionala sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

Si la noi a venit iarna... zapada 1 cm si polei :(( acum e soare si sper sa-i treaca!!

La multi ani Evei mici si scumpici [pup]

Caro ai mare dreptate, nu mai merge linkul cu cangurul [q] am apucat si am scoc la imprimanta doar doua teste pe care le-a dovedit donsoara in we... asa ca iti trimit si eu mailul [flo] A fost acolo o problema care ne-a pus capac, nu pricepea ce vrea sa spuna si pace... am recunoscut in ea in sfarsit pe sora Marei [:D] se uita cu aceeasi privire la mine "nu inteleg!!"

va pupez o saptamana buna

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro, multumesc [flo][flo][flo][flo], acum avem culegeri...ca sambata am cumparat si eu una de la Esotera...numai chef de rezolvat sa avem pe masura a cate culegeri avem acum

 

ce mai stiti cu clasa zero? n-am timp sa citesc peste tot si aseara am ratat interviul luat lui Funeriu la TV, inca nu stiu unde si cand s-o dau pe Dea la scoala, are 5 ani si o luna acum, deci in curand...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

La multi ani Pupu,multa sanatate si noroc in viata![s]

Vreau si eu culegeri si subiectele la cangurul,pliizzz[flo][pup]la adresa de mail gorodeii@yahoo.comid="blue">ca nu se stie cand avem nevoie de ele[:D]

Andream mandra a fost la Happy feet 2 si la Muppets,s-a distrat la amandoua[:D]

Felicitari tuturor piticlontilor pentru rezutatele foarte bune la concursuri[flo][olala][pup]

hai sa avem o zi faina[flo]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, trimis mail la toti care au cerut pana acum. Daca nu ati primit, trageti-ma de maneca [:D].

 

Roxi, [s] pentru Eva! Sa fie sanatoasa si sa-ti aduca numai bucurii.

 

Felicitari copiilor care au participat deja la concursuri si au obtinut rezultate bune.

 

Fetele mele sunt bine, multumim de intrebare.

Carmen, Feli a mers bine in sem. I ... Ne-a luat ceva pana ne-am adaptat la noile pretentii, dar ne-am obisnuit acum. A treminat sem. cu 10, dar mie personal nu prea imi place cum merge la mate, cred ca ceva incepe sa scartie si nu e bine. Vom mai vedea ... La voi cum e?

Oricum, un lucru bun cand pe langa cel de cls. I ai unul mai mare e ca la clasa I pare floare la ureche [:D]

Alessia se descurca bine la scoala, nu avem probleme... Poate doar la capitolul incapatanare si orgoliu [:D]. Ea (crede ca) are intotdeauna dreptate!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...