Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (4)


Recommended Posts

Sunt ca un pepene dinala foarte copt care sta sa plesneasca. Nu-mi vine sa cred ca voi mai avea un bebe... Tre sa-l vad, sa-l simt, sa-l miros ca sa ma trezesc la realitate. Mai ales ca piticul Yanis ma zapaceste de creier si gandul ca vor fi doi zau ca nu e o alinare. hhihihih... Cand face Y cate o prostie, ma gandesc cu groaza si o inmultesc cu doi. Iar de saracul M ce sa mai zic??? El inmulteste cu trei ca nici mami nu e prea pe treaba ei. Hihihihi... Face la cruci si zice: da Doamne ca macar asta (si se refera la burtica) sa fie mai intreg la cap!!! Eu si cu fratele meu mai mic Yanis pe tot ce punem mana daramam, parca avem gauri in maini, ne patam, ne impiedicam, ne prostim, tipam, sarim in pat. E ca la nebuni la noi. Asta-i viata neicusoare!!! [hippi]ANNISIA, mami de [rulo] YANIS LUCA si suriorul lui ANDREAS FABIAN (39) [url="http://lbyf.lilypie.com/BGrEp3.png"]Micul Yanis creste mare[/url] [url="http://lmtf.lilypie.com/Y5Btp3.png"]Suriorul lui Yanis[/url] [url="http://community.webshots.com/user/Annisia78"]Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...[/url]
"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt! Credinta-i val, iubirea vânt Si viata fum!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Annisia, nastere usoara si sa fie cum vrei tu!

Mie la Maria mi- a indus nasterea Nuraltay. Daca si sarcina ar fi la fel de usoara ca nasterea Mariei, as face copiii pe banda.[:D]

In 2 ore eram in salon,. M ma astepta, ca plecasem sa ma pregateasca ptr nastere si cand m- am intors cu tot cu sarmaluta, a facut ochii cat cepele.[:D][alcool]

 

Te [pup] si nastere usoara inca o data si bb sanatos tun!

 

Un [pup] mare ptr toate mamicile mele dragi!

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia deci stii ce te asteapta[:D] Si eu credeam ca stiu dar ei imi depasesc asteptarile[:D]care tipa mai tare , care arunca mai multe pe jos, care da cu masinuta mai tare peste picioarele tale etc

Asteptam vesti bune maine[pup]

 

Noi vrem sa-i facem Elisei pat (in sfarsit ca e cam greu cu 2 prichindei care iti ocupa tot patul[:D]) si nu stiu ce m-a apucat sa citesc despre saltele asa ca acum sunt in ceata de tot niciuna nu e buna[bang] arcurile cica au camp magnetic, buretele e toxic, latex natural nu prea ar contine , alea cu cocos cica sunt doar pt bebei ca sunt cam tari si dupa trei ani nu ar mai fi indicate. Poate o combinatie cocos latex[alcool] Voi ce saltele ati ales?

 

Myral cu Darius, Elisa si Isabela

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am bucurat si noi de prima zapada acum cica vine alta, de data asta cu viscol din pacate. Bine , mai mult Elisa s-a bucurat ca Dari a considerat-o prea rece[:D] Am doi copii diferiti Elisa e calduroasa si transpira, Dari e un friguros nu transpira niciodata asa ca trebuie sa-i imbrac diferit si in casa si afara[alcool]

 

Myral cu Darius, Elisa si Isabela

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia, cred ca Andreas Fabian o sa fie tare bogat, la cata zapada o sa gaseasca el aici ! [:D] Tinem pumnii maine, mergi inainte pe principiul "curaj, gaina, ca te tai !" [:D] Adica eu iti urez sa nu fie nevoie de nici o taiere, sa decurga totul cat mai usor si rapid cu putinta, dar stii tu cum vine vorba... [pup]

Stiu ca nu vrei majorete, asa ca bag la inaintare niste musculosi [greutati] cu lopeti in mana, sa faca partie pana la spital, sa ajungi in siguranta [:D]

Asteptam vestea cea mare ! [flo]

 

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc din suflet pentru sustinere, fetele mele dragi!!!! Sunt pregatita cu toate, toate, toate. Numai bebecred ca nu este... Din pacate... Simt ca este tot cu capul in sus, ceea ce inseamna ca ma va trimite frumos acasa, cu tot cu bagaj, urmand sa revin cine stie cand... Din partea mea, sa inceapa petrecerea!!!!

Va tin la curent cu ce si cum. Pupici!!!!

 

[hippi]ANNISIAid="red">, mami de [rulo] YANIS LUCAid="teal"> si suriorul lui ANDREAS FABIANid="blue"> (39)id="size2">id="limegreen">

 

 

Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">

 

Sid="red">uid="blue">rid="limegreen">iid="purple">oid="green">rid="orange">uid="red">lid="purple"> lid="limegreen">uid="red">iid="green"> Yid="black">aid="orange">nid="blue">iid="purple">sid="teal">id="size1">

 

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...id="blue">id="size1">

 

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!

Credinta-i val, iubirea vânt

Si viata fum!"

id="red">id="size1">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Annisiaid="green"> frumos a scris Luizaid="green">! Nastere usoara!!! Bebelus sanatos si frumos!

 

Noi suntem bine. Varicela la David a coincis cu viscolul asa ca nu ne deranjeaza prea tare.

 

 

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, va sa zica domnul Andreas tine sa isi manifeste personalitatea inca de acum ! [:D] Hmmm, deci nu bem astazi... [alcool]

Asteptam atunci, ar fi mers bine un vin fiert pe vremea asta [:D]

 

Maria este acasa azi, spre marea ei fericire nu am mai dus-o la gradinita, probabil o s-o tin si maine.

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...