Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Deci ma barfiti, hmmm??? Bravos. M-a cam ajuns oboseala, ca a fost vanzoleala mare pe aici. E nasol ca la Giulesti lasa vizitatorii in salon si suntem cinci fete. Cand se strang toate neamurile si prietenii si extraterestrii se termina oxigenul... Abia astept sa ajung acasa. Sa fiu si eu cocolosita, sa stau cu baietii mei si sa nu ma mai aia nimeni la melodie.

 

[hippi]ANNISIAid="red">, mami de [rulo] YANIS LUCAid="teal"> si suriorul lui ANDREAS FABIANid="blue">id="size2">id="limegreen">

 

 

Mid="red">iid="blue">cid="limegreen">uid="purple">lid="green"> Yid="orange">aid="red">nid="purple">iid="red">sid="green"> cid="black">rid="orange">eid="blue">sid="purple">tid="teal">eid="green"> mid="red">aid="limegreen">rid="purple">eid="green">id="size1">

 

Sid="red">uid="blue">rid="limegreen">iid="purple">oid="green">rid="orange">uid="red">lid="purple"> lid="limegreen">uid="red">iid="green"> Yid="black">aid="orange">nid="blue">iid="purple">sid="teal">id="size1">

 

Praslea cel voinic si perele de aur (ca mere avea mama inainte de odiseea in 40 de saptamani)...id="blue">id="size1">

 

"Nu-i nimeni drac si nimeni sfânt!

Credinta-i val, iubirea vânt

Si viata fum!"

id="red">id="size1">
id="right">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia sa~ti traiasca sanatos si norocos baiatul iar tu sa te refaci rapid! Daca ai vreo. urgenta da un semn ca sunt aproape de spitalul giulesti.

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit, Andreas Fabian! Esti fiul mami tale, deci vei avea o viata plina de aventuri si de distractii! Sa o traiesti din plin!

 

Felicitari, Annisio! Bravo, pelviana, bravo, bravo! Lapte-n tzitzi acum!

 

===============================================

Irina, mami de Tudor Cristianid="blue"> (08.10.2007) id="blue"> si Alexia Brianaid="red"> (30.03.2010) id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia chiar deloc. A fost doar: A nascut Annisia. Ceea ce am avut de spus ti-am spus tie in mesaj. Ma cazneam sa imi amintesc cum te cheama sa iti pun mesaj pe wall dar nu am reusit din pacate. Sa mergi rpd acasa si adaptare usoara in 4.

 

 

Roxana la noi a fost f OK, a mers Daria toatavsaptamina la gradinita. Numai eu nu am avut curaj sa iau masina singura, si asa aveam chef sa merg pina la mall. Maine o sa iau metroul dupa vreo 2 ani, va fi interesant.

 

 

 

-------------------------------id="navy">

mamica Darieiid="purple">[buburuza] si a lui Davidid="teal">[pis]

L'amor che move il sole e l'altre stelle.id="size1">id="Georgia">

Shiawase wa itsumo jibun no kokoro ga kimeru/ It is always your heart that decides your own happiness.

id="size1">id="Georgia">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Domnule ce invidiez eu doamnele care au timp de barfit, vreau si eu. [:D] Unde sunt vremurile cand scriam romane pe aici - acum si daca as avea timp voi oricum sunteti pe Fb.

 

Azi am fost la evenimentul sportiv organizat de scoala pentru parinti si copii, dar activi au fost doar Alex si tati. Andrei era cam obosit si plictisit, e drept si pentru ca nu a participat la meciuri. Insa a fost tare incantat de incalzire. [:D].

 

Dat fiind ca azi a durat vreo 7 ore actiunea, maine avem program casnic. Pardon, si Muppets.

 

Pana una alta, ca vorbim de sport, Erina, cand mai mergi tu? Eu am tot mers dar perseverez cu alergarea (ieri am reusit cei 10 km insa intr un timp penibil pe care nu il voi afisa aici [:I]). Mai merg maine si marti.

 

Cumatra, esti de negasit pe oricare din numere. Nu stiu ce iti apare la missed call, dar am fost si eu pe acolo.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...