Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (4)


Recommended Posts

Felicitari Annisiaid="red">, bun venit bb Andreas Fabianid="blue">, sa fi sanatos si papacios, iubit si norocos, sa-l ajuti pe fratiorul tau la curatenie in camera, macar sa le asezi cum erau innainte sa faca el curat[:D] si nu in ultimul rand sa-i aduci numai bucurii mamicii tale curajoase.[pup][pup]

 

 

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna!

David si Andrei sper ca sunteti deja sanatosi[pup]

Noi nu am mai iesit la zapada ca bate si vantul groaznic, abia am convins-o pe Elisa , ca Darius nu-i duce lipsa[:D]

Nu m-ati luat in serios cu saltelele pt copii, nici sotul[:D]dar tot l-am convins sa ne gandim de 2 ori inainte sa luam. Acum caut perne si plapumi, sintetice nu mai vreau, de puf pot provoca alergii la copii, de lana cica sunt cam tari[:D] am gasit ceva de bambus la mobexpert trebuie sa merg sa ma conving ca numai aici are asa ceva.

Si alt subiect care ma streseaza[:I] e clasa 0, avand in vedere ca Elisa va face 6 ani pe 30 august, sper sa se mai schimbe ceva pana atunci.Vom vedea ce va fi anul asta. Cei nascuti in septembrie vor avea de ales, norocosii[:D]

 

Myral cu Darius, Elisa si Isabela

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa puiutilor bolnavi si putere si rabdare mamicilor !

carpatina, bine ai revenit ! [pup]

myral, ce este cu clasa 0 ? Eu sunt pe dinafara cu subiectul... Dar Elisa face 6 ani la anul, de ce iti faci griji de acum ? Poti sa ne dai mai multe detalii ? Si Maria e nascuta pe 25 august.

Eu sunt sechestrata cu Iri in casa, nu am mai scos-o de sambata, mi se pare prea frig. Pe Maria am trimis-o de luni la gradi, spre marea ei jale ( iar a plans cand s-a oprit masina in fata gradinitei luni ). Norocul ei este ca va avea saptamana scurta [:)], vineri mergem la munte. Sper sa se indrepte vremea pana atunci, asa cum spune prognoza meteo.

 

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca e ingrozitor de frig, eu mai deschid geamul sa fumez la bucatarie si stau la geam cu caciula, si cu toate ca am burta lipita de caloriferul fierbinte tot inghet.

 

Adi e tot asa, il ustura gatul si urca temperatura aproape de 39.

 

 

............................................................

 

[cubrad] Ajutoarele lui Mos Craciun

Mama de papanas Andreiutz id="size3">[bonjovi] id="navy">( 02.10.2007 )id="Script MT Bold">

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Si la noi e ger -13 grade afara..noroc ca gradinita lui Miru e la 5 minute de mers pe jos,ca deja inghetam [:D]

 

Papanash,multa sanatate lui Adi!

 

Luy,Miruna mea nu plange cand o duc la gradi,in schimb,chiar mi-a zis dimineata una din educatoare,ca e 'foarte retinuta,nu se joaca cu alti copii si nu comunica'..eu nu stiu ce sa ne mai facem,ca acasa vorbeste de numa.. [bang]

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luy, grupa pregatitoare devine clasa 0. Copiii de 6 ani merg in clasa zero neaparat, iar inscrierile se fac deja (daca nu s-au facut) pentru la toamna. Daca vrei sa inceapa clasa I la 6 ani si jumatate, inseamna ca merge in clasa 0 de la 5 ani jumate. Ai nostri vor incepe clasa 0 in 2013, deci la anul pe vremea asta trebuie sa ne agitam si noi. La mine va fi mai simplu, pentru ca va merge la aceeasi scoala cu Alex.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Luy, grupa pregatitoare devine clasa 0. Copiii de 6 ani merg in clasa zero neaparat, iar inscrierile se fac deja (daca nu s-au facut) pentru la toamna. Daca vrei sa inceapa clasa I la 6 ani si jumatate, inseamna ca merge in clasa 0 de la 5 ani jumate. Ai nostri vor incepe clasa 0 in 2013, deci la anul pe vremea asta trebuie sa ne agitam si noi. La mine va fi mai simplu, pentru ca va merge la aceeasi scoala cu Alex. Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">
align="right" id="quote2">Oricum mai avem pana atunci, 1.5 ani! Nu prea sunt de acord cu sistemul, poate totusi se va schimba ceva, sau macar sa faca clasa 0 la gradinite, si nu la scoala.Alina,Alexandru Andrei-22.11.2003id="blue"> si Olivia-22.08.2007id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...