Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nasterea la Arcadia - Iasi (29)


Recommended Posts

Ma bucur ca sunteti bine[pup][pup][pup]

David e un alintat si jumatate[olala][olala],face nani in brate la mami ziua,ca patutul are tepi, noaptea papa tot asa din doua in 2 ore sau mai devreme, uneori plange la titi,si al meu tipa si rade in acelasi timp si se uita peste cap dar de obicei cand sunt eu sau cine e prin casa in spate.

Asta cu tv-ul si eu il tin inchis ca se uita...aseara a scos 2 gangureli noi, rade cu gura pana la urechi, daca nu-l leg in leagan se trage jos, si lui ii place in fundulet,uneori ma prinde de par sa se trasga in sus[:I], e un mare balos, a invatat cum sa desfaca scaiul de la bavetica,adica sa traga cu putere[:D], cand citim povesti el trebuie sa dea foaia[:D],ascultam muulte cantecele, inca roadem toata manut ca-i mai buna decat toate[:I], isi canta sa adoarma, plus multe altele .

Abia astept caldura sa putem iesi la plimbare fara sa ne infofolim si sa plangem.

[pup][pup][pup][pup]

 

Mami fericita deid="red"> [baietel] David 12.09.11id="blue">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pupicei fetelor.Stefana eu abia acum am vazut ca linkul dat de mine era de pe amazon.com.Am cautat olita pe Amazon uk si intr-adevar in pounds ajunge aproape la pretul care e si in magazinele din Ro.Nu am fost atenta cand am postat linkul...[bang]Asa ca pana la urma cred ca am sa o iau de pe siturile romanesti.

Eu nu am card pentru plati online.De asta vroiam sa ma lipesc de cineva care face comanda insa am gresit siturile.[:I]

Nico_A ce vesti ne dai dupa vizita de ieri de la dr.?

Ninge asa fain afara![olala]Eu as iesi la o plimbarica cu gaza.[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dada maine ma duc la doctor, am programare la ora 14.

 

Ionela, am o curiozitate. Ai spus ca tu ai facut tratament cu Cervugid in ultimele saptamani de sarcina, asa cum am facut si eu in saptamana 37, timp de 10 zile. Dupa acest tratament eu nu am mai prea avut secretii ca inainte, cand erau abundente. Azi, insa, am avut o scurgere mai ciudata, nu ca o secretie...ma gandesc ca ar putea fi dopul gelatinos, insa din cate am citit ar fi trebuit sa aiba firisoare de sange, care la mine nu au existat.Exista posibilitatea totusi sa fi fost dopul gelatinos ?

 

De asemenea , din cand in cand simt o durere in partea de jos a burticii, cumva in partea de jos a uterului, nu sunt regulate si nu dureaza mult. Ati simtit si voi asa ceva inainte sa nasteti ? Oare sunt semne prevestitoare ? Heeeellppp [bang]id="Georgia">

 

Astept o minune-n viata meaid="Georgia">id="green"> ...[gravi] +39 cu [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...