Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamicile slabesc dupa nastere (6)


Recommended Posts

Azi: 65,5 kg. Nici macar nu am fost dezamagita, am fost direct suparata ! [bang] Noroc cu Ramonika care a revenit sa ne incurajeze. Pentru mine ea este un model de inspiratie, avem cam aceeiasi varsta si inaltime. [:)] Asa ca revin si spun din nou ca nu cred deloc ca ea se alinta pentru un kg in plus ci cred ca eu sunt cea care ma alint atunci cand, desi vreau sa mai slabesc, desi stiu ce trebuie sa fac pentru a slabi, totusi aman momentul. Este foarte simplu, exact cum spune Littlelight: vrei sa slabesti, tot ce trebuie sa faci este sa mananci mai putin. Mykaa, bine ai revenit ! Speram ca saptamana viitoare sa ne prezentam cu rezultate bune ! [:)] _____________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Este organizat de o mamica din grupul fulgusorilor care este consultant Herbalife. Cursul este gratuit si nu este obligatorie folosirea produselor de la firma respectiva. Saptamana trecuta a fost prima lectie, joi va fi cea de-a doua (in reluare duminica pentru cine nu poate participa joi). Lectiile sunt trimise si pe mail. Daca vrei sa participi iti trimit adresa de mail a organizatoarei. _____________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]Rares[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf, Magduto... stiu deja cam despre ce e vorba. Eu una n-am absolut deloc incredere in produsele lor (chiar daca nu esti obligata sa le cumperi, te vor determina ei s-o faci la un moment dat, am avut prietene care au "patit-o" si a fost dezastru). Multumesc oricum pentru informatii. Eu vreau s-o tin ca pana acum, fara nici un fel de produse pentru slabit, in afara de ceaiuri, condimente, etc, adica lucruri care, daca nu ajuta, macar nu fac rau. Am incercat la viata mea o groaza de asfel de produse pentru slabit si am zapacit metabolismul de tot (m-am limitat numai la chestii "naturiste", singura pastila de slabit alopata pe care am luat-o, prescrisa de endocrinolog dupa operatie, a fost Reductilul, cu care n-am facut nici o branza), asa incat nu mai vreau sa aud de asa ceva, indiferent ce rezultate "miraculoase" ar da. __________________________________________________________________ Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Cu intarziere (motive obiective: vaj mare, net cazut) raportez 80,4kg. Bre, da' greu se mai duc kilele astea. Las' ca mai am putiiiin si incep serviciul. Poate dau mai repede jos si uit de foame (de vreo 3-4 seri ma ia, taticule, o foame pe la 9,30-10, de zici ca n-am mancat de-o saptamana), careia incerc sa-i rezist eroic, da' nu-mi iese intotdeauna [bang]. Hai pupaturi si sa ne-"auzim" sanatoase. __________________________________________________________________ Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...