Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamicile slabesc dupa nastere (6)


Recommended Posts

magda ma bucur. insa cred ca ma si supraapreciezi putin. [:D]

exista si un revers al medialiei. acum daca stiu ca pot, ma las pe tanjeala, cum se zice. am bagat tot felul de prostii in mine in ultimele saptamani, rontaieli de care as vrea sa ma dezbar, insa tot aman, bine bazata ca pot, daca vreau. [:-@] insa aman. nu m-am mai suit pe cantar, aveam 55, sper ca nu am mai crescut, ma cantaresc in w-e. [:I]

 


Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]

zebra roz

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ramonika, asa am facut si eu; m-am bazat ca pot, tot am amanat, am mai rontatit cate putin, am mai pus 2 kg... acum mi-am luat avant, am scapat de cele +2 si sa vad cum fac sa mentin avantul in continuare. [:)]

De atata amanat nici nu mai stiam care e metoda cu succesul si uitasem ca pe langa vointa se mai presupune si un pic de efort. [:D]

 

_____________

Raresid="navy">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
De atata amanat nici nu mai stiam care e metoda cu succesul si uitasem ca pe langa vointa se mai presupune si un pic de efort. [:D]
align="right" id="quote2">
asa e cu efortul.
am si uitat deja ca acum un an in ianuarie (dupa sarbatori, logic [:D]) ma apucasem de "dieta". am simtit putina foame, trebuia sa fie asa pt. a reduce portiile. mancam mai putin, cat sa nu ma simt satula, iar seara nu mai mancam deloc. la inceput imi era greu, mai bagam cate un mar pe la ora 8, apoi deloc, apoi tot au scazut orele ultimei mese, pana ce am ajuns ca ultima masa sa fie pe la 5. [:-@] un pic cam prea repede, zic eu.




Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009)id="size1"> [zana] tati [roker] si Vladutz [pis]
zebra roz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui magdaz_ina
Spiridusha, frumoasa poza, dar si mai frumos zambet ! [flo] _____________ [url="http://l-rares.blogspot.com/"]Rares[/url]
Multumesc frumos! Cristi al meu si viata frumoasa pe care o avem in familie, noi 3 momentan, ma fac fericita! [pup][flo] Am inceput sa rezist mai bine tentatiilor, incerc sa ma concentrez la obiectivele mele.... Imi place ca se incalzeste afara si sper asa sa ramana vremea...vreau sa ies sa ma plimb, m-am saturat de stat in casa si de frig, si ger... Mami fericita de [bebic] Cristi!!![avion] 09.03.2011 Orice cauza are efectul sau, orice efect are o cauza!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uite ce de activitate pe-aici [:)]. Ce ma bucur! Azi dimineata eram la 80.5kg. Sunt tare curioasa ce va fi maine... As scrie eu mai mult, dar ma striga de zor "Teshi" (Stefy), ca azi n-am dus-o la cresa din motive de "moci" [:D]. AMR: 3 zile... __________________________________________________________________ Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...