Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine mai fluiera dupa femeile trecute de 40 ani ?


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Administrators
Azi am primit un mail ...unul din multele, despre care vreau sa va povestesc. Este de fapt vorba de acel gen de glumita-email-da-mai-departe pe care o primesti de la fosti colegi, veri sau prieteni sau altii de care nici nu ai auzit ... Si uneori te bucuri ca primesti o gluma noua, un banc bun sau o poza haioasa pe care te grabesti si tu sa o trimiti mai departe soacrei, prietenilor si altor colegi ... Trebuie sa recunosc ca si eu am facut asta azi cu mesajul primit ... pentru ca, la urma urmei, chiar daca ma vizeaza, m-a amuzat si ... in plus, detin o multime de contraargumente veritabile ... Dar sa va spun despre ce mesaj este vorba: Ei bine, mesajul este o intrebare cu raspuns: Cine mai fluiera dupa femeile trecute de 40 ani ? ei bine, poza o vedeti [url="http://www.supereva.ro/INFO.ASP?id=7727"]aici.[/url] ... [flo] Sanatate si o zi cu soare va doresc! ************** Linkurile mele: [url="www.supereva.ro"] Supereva.ro [/url]| [url="http://mirelablog.supereva.ro/dblog/"]Blogul meu[/url] | [url="http://www.facebook.com/#!/desprecopiicom"]DC pe Facebook [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] pana sa deschid poza nici nu imi imaginam ca doar ea, oala sub presiune, mai poate fluiera dupa o femeie de 40 de ani sau trecuta de aceasta varsta. sa stiti, ca mie imi plac doamnele care sunt "coapte" si arata ca niste adolescente sau ca in prima tinerete. multe femei trecute de 40, ingrijite, arata muuuult mai bine ca "fetele modele" care se perinda prin reviste si emisiuni tv si sunt mult mai apreciate de barbati. eu prefer o doamna in varsta, ingrijita in defvoarea unei "fete din plastic" de 20 de ani. chiar ieri ma uitam la o emisiune in care se discuta de esecul operatiei de ridicare de fese a sorei simonei senzual. frate, unele sunt duse cu capu'![alcool] arata aia, ingrozitor per total si era superoperata. cred ca naturala, neoperata, ar fi fost muuult mai frumoasa. mor cand le vad cu buzele alea de peste,mari, groase, care le impiedica sa deschida gura si sa vorbeasca, si cu sprancenele neeeegre, tatuate, vopsite. arata ca draqu"! sau blonde si cu sprancenele tatuate negru. frate, d'aia le lasa barbatii p'astea. baga bani cu sacul in "infrumusetarea"lor si arata mai rau decat daca stateau la locul lor. mi-e mila de sora sensualei, insa pe de alta parte, imi pare bine, ca ce a cautat, aia a gasit! sa nu sariti cu gura, nu sunt impotriva operatiilor estetice , dar cand nu are ce face omuuuu'...sunt impotriva!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BraveGirl
http://www.arhiblog.ro/cum-arati-bine-43-ani/ Dupa ea nu cred ca fluiera oala minune, nu? ========== Corina Mami de[zana] Arianna Maria (18.11.2008) si [copil] Patrick Stefan (16.10.2010) [url="http://picasaweb.google.com/corinagheorghe2005"]POZE [/url]
pe astia galbeni ii ajuta si gena, mai! stiu o tipa care e directoare de mare companie de cosmetice. mai, cu ce nu isi da femeia aia pe fata, nu a nascut, mananca grijului,are numai creme de sute de euro, dar daca nu e putin si gena...te lupti cu morile de vant ca tot riduri ai pe fata, pleoape cazute.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gogosel
sa stiti, ca mie imi plac doamnele care sunt "coapte" si arata ca niste adolescente sau ca in prima tinerete. multe femei trecute de 40, ingrijite, arata muuuult mai bine ca "fetele modele" care se perinda prin reviste si emisiuni tv si sunt mult mai apreciate de barbati. eu prefer o doamna in varsta, ingrijita in defvoarea unei "fete din plastic" de 20 de ani.
Mey gogosel, nu stiu cati ani ai, dar o femeie trecuta de 40 de ani, CU sau FARA riduri, nu e nicidecum o doamna "in varsta" [:D][:D]...zici "doamna in varsta" la o femeie eventual trecuta deja de 60 de ani [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah ca m-ai facut sa zambesc. Insa nu sunt de acord. Ce te faci cand "el" este mai mult in bucatarie decat "ea" chiar daca amandoi au trecut de 40 de ani? Na? Cine mai fluiera, dupa cine? Oricum ideea este simpatica. Dar tot nu sunt de acord. Poate de ce am 44 de ani? Sincer eu ador (la modul gentil) femeile care le vad in bucatarie, cu copiii sau orice alta forma atat de obisnuita pentru ca inseamna ca sunt persoane care se descurca la o adica. Pe bune daca am reactie negativa (a se citi ceva ce se trateaza cu lamaie) este in mod clar fata de (scuzati expresia dar nu gasesc alta) "pipitze". Insa reactia asta o am si fata de barbati. PS Cum naiba s-ar numi barbatzii - pipitzoi? - ma intrebam si eu asa - candid - dau din gene. [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, fluieratul m-a jenat mereu... si in afara .ro nu m-a fluierat nimeni, iar in .ro am fost fluierata si anul trecut...:(( si sunt pe la varsta aceea... Prefer sa fluiere oala minune... sau ceainicul:), ca fluiera neagresiv. Voi aveti nevoie sa va confirme fluieratul ca sunteti inca atragatoare? Eu nu:)... mie imi spun copiii... mami esti cea mai frumoasa:) bine si 'otul dar el e vrajit si nu se pune:).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...